Nordic Wellness Extra

Nordic Wellness Extra — Pregled besplatne usluge

Nordic Wellness Extra je besplatan Workout & Training servis. Pregledajte funkcije, dostupne popuste i alternative ispod.

Ažurirano: juli 2026.

O usluzi Nordic Wellness Extra

Nordic Wellness Extra

Nordic Wellness Extra je u vlasništvu kompanije Nordic Wellness AB, sa sjedištem u Geteborgu, Švedska. Nordic Wellness Extra se pozicionira kao dodatna pretplata koja se nadograđuje na standardne članarine Nordic Wellness-a. Ova recenzija iz 2026. godine pokriva trenutne nivoe, osnovne cijene, ključne razlike za period 2025-2026 koje su trenutno relevantne, te kriterije odlučivanja koje bi kupac trebao uzeti u obzir prije pretplate.

Brze činjenice

  • Operater: Nordic Wellness AB
  • Sjedište: Geteborg, Švedska
  • Status na javnom tržištu: U privatnom vlasništvu
  • Osnovano / lansirano: Dodatak Nordic Wellness Extra lansiran je 2010-ih
  • Kategorija: fitnes i zdravlje
  • Trenutni nivoi: Standardni Extra dodatak / Porodični Extra / Godišnji Extra
  • Osnovna cijena (2026): Približno 99-199 SEK / mjesečno dodatno na ulazni nivo; Viša mjesečna nadoplata za porodice na glavnom plaćenom nivou

Šta je Nordic Wellness Extra?

Nordic Wellness Extra je dodatna pretplata koja se nadograđuje na standardne članarine Nordic Wellness-a. Njegova osnovna ponuda pruža dodatni paket za članove Nordic Wellness-a uz dodatni kapacitet grupnih časova, a naplata pretplate se vrši putem standardnog procesa kupovine operatera. Kupci biraju nivo koji odgovara njihovoj upotrebi: ulazni nivoi testiraju proizvod, glavni plaćeni nivo pokriva svakodnevnu upotrebu, a viši nivoi dodaju dubinu poput prioritetnog rezervisanja.

Zašto odabrati Nordic Wellness Extra

Pozicioniranje operatera i kategorije

Nordic Wellness AB upravlja Nordic Wellness Extra iz Geteborga, Švedska. Proizvod se uklapa u kategoriju fitnesa i zdravlja kombinirajući dodatni paket za članove Nordic Wellness-a sa dodatnim kapacitetom grupnih časova. U poređenju sa širim generalističkim platformama, ulaganje operatera je koncentrisano na radni tok fitnesa i zdravlja, a ne raspršeno na susjedne kategorije.

Struktura plana i ekosistem

Ljestvica nivoa podijeljena je u 3 grupe - Standardni Extra dodatak za početnu upotrebu, Porodični Extra kao standardni nivo za svakodnevnu upotrebu, i Godišnji Extra za napredne korisnike ili domaćinstva / timove. Potvrdite trenutne regionalne cijene na web stranici operatera i provjerite tracker pravih cijena za Nordic Wellness Extra na Subger-u za ukupne troškove obnove nakon poreza i konverzije valuta.

Wellness funkcije i uklapanje platforme

Osim glavnog iskustva, ulaganje operatera u prioritetno rezervisanje i opcionalni pristup spa / sauni održava vrijednost pretplate u 2026. godini. U periodu 2024-2025. Nordic Wellness je osvježio svoj Extra dodatak kako bi naglasio spa i sadržaje za oporavak - ovo je trenutni signal za kupovinu za period 2025-2026. koji razlikuje trenutnu ponudu od prethodnih godina.

Nordic Wellness Extra funkcije koje su važne u 2026. godini

Istaknute karakteristike trenutnog skupa funkcija:

  • dodatni paket za članove Nordic Wellness-a
  • dodatni kapacitet grupnih časova
  • prioritetno rezervisanje
  • opcionalni pristup spa / sauni
  • cijene za porodični dodatak
  • rezervisanje putem aplikacije

Potvrdite dostupnost specifičnih funkcija na marketinškim stranicama operatera prije obaveze, jer se regionalni obim nivoa i dodaci mogu razlikovati.

Cijene Nordic Wellness Extra u 2026. godini

Referentne cijene za Nordic Wellness Extra u 2026. godini obično izgledaju ovako:

NivoNajbolje zaReferentna cijena (2026)
Standardni Extra dodatakProbni korisniciPribližno 99-199 SEK / mjesečno dodatno
Porodični ExtraMjesečni pretplatniciViša mjesečna nadoplata za porodice
Godišnji ExtraGodišnji pretplatniciSnižena godišnja nadoplata

Subger uparuje cijenu sa stvarnim ukupnim troškovima (porezi, valute, promotivni ankeri koji se povećavaju pri obnovi):

Subger alatŠta pokazuje
Tracker pravih cijenaPromjene cijena plus istorijski promotivni ankeri
Stranica sa ponudamaAktivni popusti i ponude ograničenog trajanja
Promo kodoviKodovi koji se mogu kombinovati za nove i postojeće pretplatnike
Vodič za otkazivanjeKorak po korak otkazivanje putem naplate

Nordic Wellness Extra aplikacije i podrška platformi

PovršinaStatus
iOS / AndroidDa
Veb portal za nalogDa
E-mail i SMS obavještenjaDa
Korisnička podrškaDa
Kontrolna tabla za upravljanje nalogomDa
Obavještenja i podsjetniciDa

Dostupnost površina varira po regiji i nivou - potvrdite dostupnost aplikacija i podržanih uređaja na web stranici operatera prije pretplate.

Za koga je Nordic Wellness Extra pogodan

Nordic Wellness Extra je dobar izbor za sljedeće kupce:

  • Članovi Nordic Wellness-a koji žele dodatni kapacitet grupnih časova ili pristup spa centru - glavna publika za proizvod.
  • Pretplatnik fokusiran na kategoriju koji specifično želi dodatni paket za članove Nordic Wellness-a od operatera za fitnes i zdravlje, a ne od generalističke platforme.
  • Pretplatnik za domaćinstvo ili tim koji procjenjuje ljestvicu nivoa (Standardni Extra dodatak / Porodični Extra / Godišnji Extra) i spreman je platiti više za dodatni kapacitet grupnih časova.
  • Korisnik više uređaja koji treba aplikacije na gore navedenim površinama, plus vjerodostojan put nadogradnje.
  • Kupac svjestan cijena koji prati promotivne ankere putem Subger-ovog trackera pravih cijena i stranice sa ponudama prije nego što se obaveže na godišnje plaćanje.

Često postavljana pitanja

Ko upravlja Nordic Wellness Extra i gdje je sjedište?

Nordic Wellness Extra je u vlasništvu kompanije Nordic Wellness AB, sa sjedištem u Geteborgu, Švedska. Kontekst osnivanja / lansiranja: Dodatak Nordic Wellness Extra lansiran je 2010-ih. Status operatera na javnom tržištu je u privatnom vlasništvu.

Koliko košta Nordic Wellness Extra u 2026. godini?

Referentni nivoi u 2026. godini su Standardni Extra dodatak (Približno 99-199 SEK / mjesečno dodatno) i Godišnji Extra (Snižena godišnja nadoplata). Regionalne cijene i promotivni ciklusi variraju - potvrdite trenutnu cijenu na web stranici operatera prije obaveze.

Postoji li besplatni nivo ili besplatni probni period za Nordic Wellness Extra?

Da - Standardni Extra dodatak je dostupan bez trenutne plaćene obaveze.

Gdje je dostupan Nordic Wellness Extra?

Nordic Wellness Extra prati licenciranje i servisni otisak Nordic Wellness AB-a sa sjedištem u Geteborgu, Švedska. Potvrdite regionalnu dostupnost na zvaničnoj web stranici prije pretplate.

Koje funkcije za period 2025-2026. izdvajaju Nordic Wellness Extra trenutno?

U periodu 2024-2025. Nordic Wellness je osvježio svoj Extra dodatak kako bi naglasio spa i sadržaje za oporavak. Stavke na planu koje najviše vrijedi razmotriti su prioritetno rezervisanje i opcionalni pristup spa / sauni - ovo su trenutni signali za kupovinu koje treba procijeniti za 2026. godinu.

Koje uređaje i platforme podržava Nordic Wellness Extra?

Pokrivenost obuhvata površine prikazane u gornjoj tabeli platformi. Trenutne mobilne i veb aplikacije su preporučeni način korištenja usluge; stariji uređaji mogu biti zastarjeli u narednim izdanjima.

Kako da otkažem Nordic Wellness Extra?

Otkazivanje izvršite putem postavki naloga ili pretplate na površini na kojoj ste kupili plan: web stranica operatera za direktne pretplate, App Store ili Google Play za kupovine unutar aplikacije, ili partnerski portal za naplatu za pretplate u paketu. Subger-ov vodič za otkazivanje za Nordic Wellness Extra vodi vas kroz svaki put korak po korak.

Da li Nordic Wellness Extra nudi porodični, kućni ili poslovni plan?

Viši nivoi (Godišnji Extra) obično dodaju više profila, kućnih ili poslovnih mjesta. Ulazni nivoi mogu ograničiti istovremeno korištenje. Potvrdite ograničenje mjesta ili profila po nivou na stranici sa trenutnim cijenama.

Da li se Nordic Wellness Extra isplati u poređenju sa alternativama u kategoriji?

Vrijednost zavisi od tri faktora: skupa funkcija koje ćete zapravo koristiti (pogledajte gornji spisak funkcija), regionalne cijene nakon poreza (Subger-ov tracker pravih cijena za Nordic Wellness Extra usklađuje cijenu sa stvarnim ukupnim troškovima obnove), i kredibiliteta plana operatera za period 2025-2026. Procijenite ove faktore zajedno, umjesto da se oslanjate samo na osnovnu cijenu.

Kako mogu pratiti promjene cijena za Nordic Wellness Extra?

Subger-ov tracker obnove za Nordic Wellness Extra bilježi promjene cijena plus promotivne ankere tokom vremena. Uporedite ga sa stranicom sa ponudama za trenutne kodove za popust i stranicom promo kodova za uštede koje se mogu kombinovati prilikom prijave.

Započnite sa Nordic Wellness Extra

Potvrdite trenutnu regionalnu cijenu na web stranici operatera, odaberite nivo koji odgovara vašoj upotrebi (Standardni Extra dodatak, Porodični Extra su najčešće početne tačke), i provjerite stranicu sa ponudama za Nordic Wellness Extra na Subger-u za promotivne ankere prije završetka kupovine. Pratite stvarnu cijenu obnove pretplate pomoću trackera pravih cijena nakon što se prijavite.

Srodni Subger vodiči

Cijene

Dostupno u 1 regija
Regionalne cijeneBasPlusPremium
🇸🇪SwedenSEK229,00 SEK299,00 SEK399,00 SEK

Cijene preračunate po trenutnom kursu

Izvor: www.nordicwellness.seCijene provjerene 2026-03-16

Izvori

Subger nije povezan, odobren niti povezan sa Nordic Wellness Extra ili njenim matičnim kompanijama. Svi zaštitni znakovi, uslužni znakovi i logotipi pripadaju njihovim vlasnicima. Informacije na ovoj stranici su date isključivo u informativne i komparativne svrhe. Cijene i detalji planova potiču iz javno dostupnih informacija i možda ne odražavaju trenutne ponude — provjerite kod službenog pružatelja. Ako ste predstavnik ove usluge i smatrate da su informacije netačne, kontaktirajte nas na info@subger.com.

Pratite sve pretplate na jednom mjestu

Subger vam pomaže da upravljate pretplatama, pronađete ponude i budete obaviješteni o promjenama cijena za više od 1.000 usluga.

Isprobajte Subger besplatno

Affiliate disclosure: Neki linkovi na ovoj stranici mogu biti partnerski linkovi. Ako obavite kupovinu putem ovih linkova, Subger može zaraditi malu proviziju bez dodatnih troškova za vas. To nam pomaže da sajt zadržimo besplatnim i nastavimo pružati tačne informacije o pretplatama. Preporučujemo samo usluge za koje smatramo da pružaju vrijednost.