Ghost Pro — Přehled a ceny
Ghost Pro je služba v kategorii Notes & Writing s tarify od 18,00 US$/měsíc. Prohlédněte si cenové tarify, dostupné slevy a alternativy níže.
Aktualizováno: srpen 2026
O službě Ghost Pro
Ghost Pro
Ghost Pro je produkt pro tvorbu webových stránek a e-commerce provozovaný společností The Ghost Foundation (hostovaná služba Ghost(Pro)). Tato recenze z roku 2026 pokrývá pozadí provozovatele, aktuální žebříček úrovní a nákupní signály, které je třeba zvážit před přihlášením. Služba konkuruje v kategorii webových stránek a e-commerce s regionálními a globálními alternativami a praktické rozhodnutí obvykle spočívá ve směsici funkcí, regionální dostupnosti a ekonomice obnovení, nikoli pouze v hlavní ceně.
Rychlá fakta
- Provozovatel: The Ghost Foundation (hostovaná služba Ghost(Pro))
- Sídlo: Singapur (Nadace); tým distribuován vzdáleně
- Status na veřejném trhu: nezisková nadace; Ghost je open source pod licencí MIT
- Založeno: 2013 (založeno Johnem O'Nolanem; kampaň na Kickstarteru)
- Kategorie: webové stránky a e-commerce
- Aktuální úrovně: Starter / Creator / Team / Business
- Základní cena (2026): Starter USD 9/měsíc (ročně); Creator USD 25/měsíc; Team USD 50/měsíc; Business USD 199/měsíc
Co je Ghost Pro?
Ghost Pro je SaaS produkt, který poskytuje svůj hlavní pracovní postup prostřednictvím webové aplikace s fakturací za uživatele a podnikovými upgrady. Jeho produktové rozhraní zahrnuje webovou aplikaci pro hlavní pracovní postup provozovatele spolu s API a integracemi s běžnými obchodními nástroji, přičemž opakující se předplatné je placeno prostřednictvím přímé fakturace provozovatele nebo prostřednictvím obchodů App Store / Google Play / partnerských fakturačních rozhraní. Zákazníci si kupují úroveň odpovídající jejich profilu využití; vstupní úroveň je vhodná pro testování produktu a vyšší úrovně přidávají funkce, jako je mobilní doprovodná aplikace.
Proč si vybrat Ghost Pro
Kontext provozovatele a ekosystému
Ghost Pro je provozován společností The Ghost Foundation (hostovaná služba Ghost(Pro)) ze Singapuru (Nadace); tým je distribuován vzdáleně, založeno v roce 2013 (založeno Johnem O'Nolanem; kampaň na Kickstarteru). To je důležité, protože kategorie webových stránek a e-commerce je stále více konsolidovaná a struktura vlastnictví provozovatele (veřejná vs. soukromá, mateřská skupina, regulační stopa) ovlivňuje, jak agresivně je produkt podporován a jak stabilní jsou podmínky předplatného při víceletých obnoveních.
Struktura plánů a cenové úrovně
Žebříček úrovní se dělí na Starter pro testování služby, Creator pro každodenní použití a Team pro pokročilé uživatele nebo domácnosti. Základní ceny pro rok 2026: Starter USD 9/měsíc (ročně); Creator USD 25/měsíc; Team USD 50/měsíc; Business USD 199/měsíc. Prohlédněte si sledovač skutečných cen pro Ghost Pro od Subgeru pro celkové náklady na obnovení po zdanění a směnném kurzu.
Možnosti produktu a integrace
Kromě hlavních funkcí je v letech 2025-2026 pro Ghost Pro klíčová podpora federace ActivityPub (Ghost-on-the-Fediverse) zavedená v letech 2024-2025, takže zpravodaje se zobrazují ve Feeds Mastodon/Threads; rozšířený nativní obchod a brány úrovní. To dává předplatnému věrohodný plán pro nadcházející rok a odlišuje ho od provozovatelů, kteří spravují svůj katalog webových stránek a e-commerce na autopilota.
Funkce Ghost Pro, na kterých v roce 2026 záleží
Hlavní body aktuální sady funkcí:
- webová aplikace pro hlavní pracovní postup provozovatele
- API a integrace s běžnými obchodními nástroji
- mobilní doprovodná aplikace
- týmová nebo pracovní místa s přístupem na základě rolí
- auditní záznam a administrátorské ovládací prvky na vyšších úrovních
- standardní kanály podpory (e-mail, chat v aplikaci)
Kupující by měli tento seznam považovat za základ pro Ghost Pro v kategorii webových stránek a e-commerce – potvrďte dostupnost konkrétních funkcí pro vaši oblast na webu provozovatele, protože některé funkce a názvy úrovní se liší mezi zeměmi.
Ceny Ghost Pro v roce 2026
Referenční ceny pro Ghost Pro v roce 2026: Starter USD 9/měsíc (ročně); Creator USD 25/měsíc; Team USD 50/měsíc; Business USD 199/měsíc. Žebříček úrovní obvykle vypadá takto:
| Úroveň | Nejlepší pro | Referenční cena (2026) |
|---|---|---|
| Starter | Zkušební verze / začínající týmy | Zdarma nebo zkušební verze |
| Creator | Střední týmy | Starter USD 9/měsíc (ročně) |
| Team | Podniky | Viz živé ceny na webu provozovatele |
| Business | Pokročilí uživatelé | Viz živé ceny na webu provozovatele |
Subger páruje veřejnou cenu se skutečnými celkovými náklady (daně, směnný kurz, propagační počáteční období, která se při obnovení zvyšují):
| Nástroj Subger | Co zobrazuje |
|---|---|
| Sledovač skutečných cen | Změny ceníku plus historické propagační kotvy |
| Stránka nabídek | Aktivní slevy a časově omezené nabídky |
| Promo kódy | Kombinovatelné kódy pro nové i stávající předplatitele |
| Průvodce zrušením | Podrobné ukončení podle fakturačního rozhraní |
Aplikace Ghost Pro a podpora platformy
| Rozhraní | Stav |
|---|---|
| Webová aplikace | Ano |
| API / integrace | Ano |
| iOS / Android | Tam, kde je nabízeno |
| Rozšíření prohlížeče | Tam, kde je nabízeno |
| Integrace Slack / Teams | Vybrané úrovně |
| Administrační konzole | Vyšší úrovně |
Dostupnost rozhraní pro Ghost Pro se může lišit podle regionu a úrovně – před přihlášením si ověřte aktuální dostupnost aplikací a podporovaná zařízení na webu provozovatele.
Komu Ghost Pro vyhovuje
Ghost Pro je s největší pravděpodobností dobrou volbou pro následující kupující:
- Týmy, které chtějí zaměřenou webovou aplikaci pro kategorii provozovatele, místo aby si pracovní postup budovaly interně – hlavní cílová skupina produktu.
- Předplatitel zaměřený na kategorii, který specificky chce webovou aplikaci pro hlavní pracovní postup provozovatele od provozovatele webových stránek a e-commerce, nikoli obecnou platformu.
- Domácí předplatitel, který hodnotí žebříček úrovní (Starter / Creator / Team) a je ochoten zaplatit více za API a integrace s běžnými obchodními nástroji.
- Uživatel s více zařízeními, který potřebuje aplikace napříč výše uvedenými rozhraními plus věrohodnou cestu k upgradu, jakmile jsou přidána nová zařízení.
- Nakupující citlivý na cenu, který chce sledovat propagační kotvy prostřednictvím sledovače skutečných cen a stránky nabídek od Subgeru, než se zaváže k ročnímu fakturování.
Často kladené otázky
Co je Ghost Pro a kdo ho provozuje?
Ghost Pro je produkt pro tvorbu webových stránek a e-commerce provozovaný společností The Ghost Foundation (hostovaná služba Ghost(Pro)) se sídlem v Singapuru (Nadace); tým je distribuován vzdáleně, založeno v roce 2013 (založeno Johnem O'Nolanem; kampaň na Kickstarteru). Prodává se prostřednictvím přímého předplatného na webu a v aplikacích provozovatele, přičemž platby jsou zpracovávány prostřednictvím fakturačních rozhraní provozovatele.
Kolik stojí Ghost Pro v roce 2026?
Aktuální úrovně jsou Starter, Creator, Team, Business. Základní referenční ceny pro rok 2026: Starter USD 9/měsíc (ročně); Creator USD 25/měsíc; Team USD 50/měsíc; Business USD 199/měsíc. Před závazkem si ověřte aktuální regionální cenu na webu provozovatele, protože propagační cykly a směnný kurz mohou ovlivnit celkové náklady na obnovení.
Existuje bezplatná úroveň nebo bezplatná zkušební verze pro Ghost Pro?
Ano – úroveň Starter je k dispozici bez okamžitého placeného závazku.
Kde je Ghost Pro k dispozici?
Dostupnost sleduje licenční a servisní stopu provozovatele ukotvenou v Singapuru (Nadace); tým je distribuován vzdáleně. Před přihlášením si ověřte regionální dostupnost na oficiálním webu, zejména u produktů, které mají specifická pravidla pro katalog nebo ceny pro danou zemi.
Jaké funkce v letech 2025-2026 odlišují Ghost Pro právě teď?
Aktuální odlišnost v letech 2025-2026 je podpora federace ActivityPub (Ghost-on-the-Fediverse) zavedená v letech 2024-2025, takže zpravodaje se zobrazují ve Feeds Mastodon/Threads; rozšířený nativní obchod a brány úrovní. Spolu s výše uvedenými hlavními funkcemi to dává kupujícím konkrétní signál, že předplatné je aktivně vyvíjeno, nikoli že se spoléhá na starý katalog.
Jaká zařízení a platformy Ghost Pro podporuje?
Pokrytí zahrnuje rozhraní uvedená v tabulce platforem výše. Aktuální mobilní, webové a (kde je to relevantní) aplikace pro chytré televize jsou doporučeným způsobem konzumace služby; starší zařízení mohou být v následujících verzích vyřazena, protože provozovatel soustředí inženýrské úsilí na podporované platformy.
Jak zruším Ghost Pro?
Zrušte prostřednictvím nastavení účtu nebo předplatného na rozhraní, kde jste zakoupili plán: webové stránky provozovatele pro přímá předplatná, App Store nebo Google Play pro nákupy v aplikaci, nebo partnerský fakturační portál pro balíčky předplatného. Průvodce zrušením pro Ghost Pro od Subgeru vás krok za krokem provede každou cestou.
Nabízí Ghost Pro rodinný nebo víceuživatelský plán?
Rodinné nebo víceuživatelské struktury závisí na úrovni. Úroveň Business obvykle přidává podporu pro více profilů nebo více zařízení; vstupní úroveň Starter může omezovat souběžné používání. Před závazkem k ročnímu fakturování si na stránce živých cen ověřte limit míst na úroveň.
Vyplatí se Ghost Pro ve srovnání s alternativami pro webové stránky a e-commerce?
Hodnota závisí na třech faktorech: specifické směsici funkcí, které budete používat (viz seznam funkcí výše), regionální ceně po zdanění ( sledovač skutečných cen pro Ghost Pro od Subgeru vyrovnává hlavní cenu se skutečnými celkovými náklady na obnovení) a důvěryhodnosti plánu provozovatele na roky 2025-2026. Kupující by měli tyto faktory zvážit společně, nikoli se spoléhat pouze na hlavní cenu.
Jak mohu sledovat změny cen Ghost Pro?
Sledovač obnovení pro Ghost Pro od Subgeru zaznamenává změny ceníku a propagační kotvy v průběhu času. Spárujte jej se stránkou nabídek pro aktuální slevové kódy a stránkou promo kódů pro kombinovatelné úspory při registraci.
Začněte s Ghost Pro
Potvrďte aktuální regionální cenu na webu provozovatele (Starter USD 9/měsíc (ročně); Creator USD 25/měsíc; Team USD 50/měsíc; Business USD 199/měsíc), vyberte úroveň, která odpovídá vašemu využití (Starter, Creator jsou nejběžnější výchozí body), a před dokončením nákupu zkontrolujte stránku nabídek pro Ghost Pro od Subgeru pro propagační kotvy. Po registraci sledujte skutečné náklady na obnovení předplatného pomocí sledovače skutečných cen.
Související průvodci Subger
Ceny
Měsíční tarif
od 18,00 US$ (≈ 371,96 Kč)
/měsíc
Roční ekvivalent
od 216,00 US$
/rok
| Regionální ceny | Starter (Monthly) | Publisher (Monthly) | Business (Monthly) |
|---|---|---|---|
| 🇺🇸United StatesUSD | 18,00 US$≈ 371,96 Kč | 35,00 US$≈ 723,26 Kč | 239,00 US$≈ 4 938,83 Kč |
Ceny přepočteny aktuálním směnným kurzem
Dostupné návody
Zdroje
Subger není přidružen, schválen ani propojen se službou Ghost Pro ani jejími mateřskými společnostmi. Všechny ochranné známky, servisní značky a loga patří jejich příslušným vlastníkům. Informace na této stránce jsou poskytovány pouze pro informační a srovnávací účely. Ceny a podrobnosti o tarifech pocházejí z veřejně dostupných informací a nemusí odrážet aktuální nabídku — ověřte prosím u oficiálního poskytovatele. Pokud jste zástupcem této služby a domníváte se, že jsou některé informace nepřesné, kontaktujte nás na info@subger.com.
Podobné služby
Sledujte všechna předplatná na jednom místě
Subger vám pomůže spravovat předplatná, najít slevy a dostávat upozornění na změny cen u více než 12 000 služeb.
Vyzkoušejte Subger zdarma#advertisement: Některé odkazy na této stránce mohou být partnerské odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, může Subger získat malou provizi, aniž by vám vznikly další náklady. Pomáhá nám to udržovat web zdarma a nadále poskytovat přesné informace o předplatném. Doporučujeme pouze služby, o nichž jsme přesvědčeni, že přinášejí hodnotu.