FitInn Slovenia — Pregled besplatne usluge
FitInn Slovenia je besplatan Workout & Training servis. Pregledajte značajke, dostupne popuste i alternative.
Ažurirano: lipanj 2026.
O usluzi FitInn Slovenia
FitInn Slovenia
FitInn Slovenia je proizvod iz kategorije Fitness & Health koji vodi operater iz te kategorije. Ova recenzija iz 2026. godine obuhvaća pozadinu operatera, trenutnu ljestvicu razina usluge i signale za kupnju koje treba uzeti u obzir prije pretplate. Usluga se natječe u kategoriji Fitness & Health protiv regionalnih i globalnih alternativa, a praktična odluka obično se svodi na kombinaciju značajki, regionalnu dostupnost i ekonomiku obnove, a ne samo na cijenu.
Brze činjenice
- Operater: FitInn Slovenia
- Sjedište: nije javno objavljeno na razini operatera
- Status na javnom tržištu: privatno vlasništvo; nije potvrđen javni ticker
- Osnovano: datum nije javno potvrđen
- Kategorija: Fitness & Health
- Trenutne razine: Besplatno / s podrškom oglasa / Mjesečna pretplata / Godišnja pretplata
- Referentna cijena (2026.): pogledajte regionalne cijene uživo na web-mjestu operatera
Što je FitInn Slovenia?
FitInn Slovenia je proizvod za dobrobit ili fitness isporučen putem digitalnog portala s alatima samo za pretplatnike. Njegova površina proizvoda obuhvaća vođene programe i praćene sesije uz mobilni i web pristup, s povremenom pretplatom koja se plaća izravnim naplatom operatera ili putem površina App Store / Google Play / partnerskog naplate. Kupci kupuju razinu koja odgovara njihovom profilu korištenja; ulazna razina prikladna je za testiranje proizvoda, a više razine dodaju značajke poput praćenja napretka i podsjetnika.
Zašto odabrati FitInn Slovenia
Kontekst operatera i ekosustava
FitInn Slovenia vodi operater koji stoji iza ovog proizvoda. To je važno jer je kategorija Fitness & Health sve više konsolidirana, a vlasnička struktura operatera (javna vs. privatna, matična grupa, regulatorni otisak) oblikuje koliko se agresivno proizvod podržava i koliko su uvjeti pretplate stabilni tijekom višegodišnjih obnova.
Struktura plana i razine cijena
Ljestvica razina dijeli se na Besplatno / s podrškom oglasa za testiranje usluge, Mjesečnu pretplatu za svakodnevnu upotrebu i Godišnju pretplatu za napredne korisnike ili timove. Referentne cijene za 2026.: pogledajte regionalne cijene uživo na web-mjestu operatera. Konzultirajte Subgerov praćenje stvarne cijene za FitInn Slovenia za ukupne troškove obnove.
Značajke dobrobiti i usklađenost platforme
Osim glavnih značajki, diferencijator za FitInn Slovenia u razdoblju 2025.-2026. je kontinuirano ulaganje u osnovni proizvod Fitness & Health operatera. To pretplati daje vjerodostojan plan za nadolazeću godinu i razlikuje je od operatera koji svoj katalog Fitness & Health vode na autopilotu.
Značajke FitInn Slovenia koje su važne u 2026.
Istaknute značajke trenutnog skupa značajki:
- vođeni programi i praćene sesije
- mobilni i web pristup
- praćenje napretka i podsjetnici
- sadržaj zajednice ili stručnjaka
- profili obitelji ili kućanstva
- integracija s platformama za zdravlje (Apple Health, Google Fit)
Kupci bi ovaj popis trebali tretirati kao osnovu za FitInn Slovenia u kategoriji Fitness & Health — potvrdite dostupnost specifičnih značajki za svoju regiju na web-mjestu operatera, jer se neke značajke i nazivi razina razlikuju među zemljama.
Cijene FitInn Slovenia u 2026.
Referentne cijene za FitInn Slovenia u 2026.: pogledajte regionalne cijene uživo na web-mjestu operatera. Ljestvica razina obično izgleda ovako:
| Razina | Najbolje za | Referentna cijena (2026.) |
|---|---|---|
| Besplatno / s podrškom oglasa | Povremeni korisnici | Besplatno ili uključeno |
| Mjesečna pretplata | Standardni pretplatnici | Pogledajte cijene uživo na web-mjestu operatera |
| Godišnja pretplata | Godišnji pretplatnici | Pogledajte cijene uživo na web-mjestu operatera |
Subger uspoređuje javnu cijenu sa stvarnim ukupnim troškom (porezi, FX konverzija, promotivni sidreni bodovi za prvo razdoblje koji se povećavaju pri obnovi):
| Subger alat | Što prikazuje |
|---|---|
| Praćenje stvarne cijene | Promjene cijena na popisu plus povijesni promotivni sidreni bodovi |
| Stranica s ponudama | Aktivni popusti i vremenski ograničene ponude |
| Promo kodovi | Kodovi koji se mogu kombinirati za nove i postojeće pretplatnike |
| Vodič za otkazivanje | Korak-po-korak otkazivanje putem površine naplate |
Aplikacije FitInn Slovenia i podrška za platforme
| Površina | Status |
|---|---|
| Web aplikacija | Da |
| iOS / Android | Gdje je ponuđeno |
| Proširenja preglednika | Gdje je ponuđeno |
| API / integracije | Da |
| Obavijesti putem e-pošte i unutar aplikacije | Da |
| Korisnička podrška | Da |
Dostupnost površina za FitInn Slovenia može varirati ovisno o regiji i razini — potvrdite trenutnu dostupnost aplikacija i podržane uređaje na web-mjestu operatera prije pretplate.
Komu FitInn Slovenia odgovara
FitInn Slovenia je najvjerojatnije dobar izbor za sljedeće kupce:
- Korisnici koji žele digitalni portal za dobrobit s praćenjem i sadržajem izvan besplatne javne površine — glavna ciljana publika proizvoda.
- Pretplatnik fokusiran na kategoriju koji specifično želi vođene programe i praćene sesije od operatera Fitness & Health, a ne od općeg platforme.
- Pretplatnik tima ili kućanstva koji procjenjuje ljestvicu razina (Besplatno / s podrškom oglasa / Mjesečna pretplata / Godišnja pretplata) i spreman je platiti za mobilni i web pristup.
- Korisnik više uređaja koji treba aplikacije na gore navedenim površinama plus vjerodostojan put nadogradnje kako se dodaju novi uređaji.
- Kupac osjetljiv na cijenu koji želi pratiti promotivne sidrene bodove putem Subgerovog praćenja stvarne cijene i stranice s ponudama prije nego što se obveže na godišnje plaćanje.
Često postavljana pitanja
Što je FitInn Slovenia i tko ga vodi?
FitInn Slovenia je proizvod iz kategorije Fitness & Health kojim upravlja matična tvrtka FitInn Slovenia (nije javno potvrđeno). Prodaje se putem izravne pretplate na web-mjestu i aplikacijama operatera, s plaćanjima koja se obrađuju putem površina za naplatu operatera.
Koliko košta FitInn Slovenia u 2026.?
Trenutne razine su Besplatno / s podrškom oglasa, Mjesečna pretplata, Godišnja pretplata. Referentne cijene za 2026.: pogledajte regionalne cijene uživo na web-mjestu operatera. Potvrdite regionalnu cijenu uživo na web-mjestu operatera prije obveze, jer ciklusi promocija i FX konverzija mogu promijeniti ukupni trošak obnove.
Postoji li besplatna razina ili besplatno probno razdoblje za FitInn Slovenia?
Da — Besplatno / s podrškom oglasa dostupno je bez trenutne plaćene obveze.
Gdje je dostupan FitInn Slovenia?
Dostupnost prati otisak usluge operatera. Potvrdite regionalnu dostupnost na službenom web-mjestu prije pretplate, posebno za proizvode koji imaju pravila o katalogu ili cijenama specifična za zemlju.
Koje značajke za razdoblje 2025.-2026. izdvajaju FitInn Slovenia trenutno?
Trenutni diferencijator za razdoblje 2025.-2026. je kontinuirano ulaganje u osnovni proizvod Fitness & Health operatera. Zajedno s glavnim značajkama navedenim gore, to kupcima daje konkretan signal da se pretplata aktivno razvija, a ne da se oslanja na postojeći katalog.
Koje uređaje i platforme podržava FitInn Slovenia?
Pokrivenost obuhvaća površine prikazane u gornjoj tablici platformi. Trenutne mobilne, web i (gdje je primjenjivo) desktop aplikacije preporučeni su način korištenja usluge; stariji klijenti mogu biti ukinuti u sljedećim izdanjima.
Kako otkazati FitInn Slovenia?
Otkazite putem postavki računa ili pretplate na površini na kojoj ste kupili plan: web-mjesto operatera za izravne pretplate, App Store ili Google Play za kupnje unutar aplikacije, ili partnerski portal za naplatu za pretplate u paketu. Subgerov vodič za otkazivanje za FitInn Slovenia vodi vas korak po korak kroz svaki put.
Nudi li FitInn Slovenia plan za tim ili obitelj?
Timovi, kućanstva ili obiteljske strukture ovise o razini. Razina Godišnje pretplate često dodaje podršku za više korisnika ili profila; ulazna razina Besplatno / s podrškom oglasa može ograničiti korištenje. Potvrdite ograničenje korisnika po razini na stranici s cijenama uživo prije obveze na godišnje plaćanje.
Isplati li se FitInn Slovenia u usporedbi s alternativama Fitness & Health?
Vrijednost ovisi o tri faktora: specifičnoj kombinaciji značajki koje ćete koristiti (pogledajte gornji popis značajki), regionalnoj cijeni nakon poreza (Subgerov praćenje stvarne cijene za FitInn Slovenia usklađuje cijenu s naslovom sa stvarnim ukupnim troškom obnove) i vjerodostojnosti plana operatera za razdoblje 2025.-2026. Kupci bi trebali uzeti u obzir te čimbenike zajedno, a ne oslanjati se samo na cijenu.
Kako mogu pratiti promjene cijena za FitInn Slovenia?
Subgerov praćenje obnove za FitInn Slovenia bilježi promjene cijena na popisu plus promotivne sidrene bodove tijekom vremena. Upotpunite ga sa stranicom s ponudama za trenutne kodove za popust i stranicom s promo kodovima za uštede koje se mogu kombinirati pri prijavi.
Započnite s FitInn Slovenia
Potvrdite trenutnu regionalnu cijenu na web-mjestu operatera (pogledajte regionalne cijene uživo na web-mjestu operatera), odaberite razinu koja odgovara vašem korištenju (Besplatno / s podrškom oglasa, Mjesečna pretplata su najčešće početne točke) i provjerite Subgerovu stranicu s ponudama za FitInn Slovenia za promotivne sidrene bodove prije dovršetka kupnje. Pratite stvarnu cijenu obnove pretplate pomoću praćenja stvarne cijene nakon što se prijavite.
Povezani Subger vodiči
Cijene
| Regionalne cijene | Monthly |
|---|---|
| 🇸🇮SloveniaEUR | 19,90 € |
Izvori
Subger nije povezan, odobren niti povezan s uslugom FitInn Slovenia ili njezinim matičnim tvrtkama. Svi zaštitni znakovi, uslužni znakovi i logotipi pripadaju svojim vlasnicima. Informacije na ovoj stranici pružene su isključivo u informativne i usporedne svrhe. Cijene i pojedinosti o planovima potječu iz javno dostupnih informacija i možda ne odražavaju trenutne ponude — provjerite kod službenog pružatelja. Ako ste predstavnik ove usluge i smatrate da su informacije netočne, kontaktirajte nas na info@subger.com.
Slicne usluge
Pratite sve pretplate na jednom mjestu
Subger vam pomaže upravljati pretplatama, pronalaziti ponude i primati obavijesti o promjenama cijena za više od 1 000 usluga.
Isprobajte Subger besplatno#advertisement: Neki linkovi na ovoj stranici mogu biti partnerski linkovi. Ako obavite kupnju putem tih linkova, Subger može zaraditi malu proviziju bez dodatnih troškova za vas. To nam pomaže da stranica ostane besplatna i da nastavimo pružati točne informacije o pretplatama. Preporučujemo samo usluge za koje smatramo da pružaju vrijednost.