Audi Select

Audi Select — apžvalga ir kainos

Audi Select yra Car Subscriptions paslauga, kurios planų kainos prasideda nuo 1 189,00 USD/mėn.. Peržiūrėkite kainų planus, turimas nuolaidas ir alternatyvas žemiau.

Atnaujinta: 2026 m. rugpjūtis

Apie Audi Select

Audi Select

Audi Select yra automobilių prenumeratos paslauga, kurią valdo Audi AG. Ši 2026 m. apžvalga apima operatoriaus istoriją, dabartinius lygmenis ir praktinius sprendimų priėmimo taškus prieš užsiprenumeruojant. Produktas konkuruoja automobilių prenumeratos kategorijoje su jau įsitvirtinusiais alternatyvais, o pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo funkcijų derinio, integracijos gylio ir atnaujinimo ekonomikos, o ne tik nuo pagrindinės kainos.

Greiti faktai

  • Operatorius: Audi AG
  • Būstinė: Ingolštatas, Bavarija, Vokietija
  • Statusas viešojoje rinkoje: Volkswagen AG (XETRA: VOW3) dukterinė įmonė
  • Įkurta: 2017 m. (Audi Select bandomasis projektas JAV)
  • Kategorija: automobilių prenumeratos
  • Dabartiniai lygmenys: Audi Select mėnesinė prenumerata
  • Pagrindinė kaina (2026 m.): mėnesinė prenumerata USD 1 495–2 495, apimanti draudimą, techninę priežiūrą ir transporto priemonės keitimą (programa kai kuriose rinkose buvo atšaukta)

Kas yra Audi Select?

Audi Select yra transporto priemonių prenumeratos produktas, apjungiantis lizingą, draudimą ir techninę priežiūrą į vieną mėnesinį mokestį. Jo produktas apima lanksčią mėnesinę prenumeratą, pakeičiančią tradicinį lizingą, kartu su draudimu, technine priežiūra ir pagalba kelyje, įtraukta į mėnesinį mokestį, o pasikartojanti prenumerata apmokestinama per operatoriaus komercinę komandą arba savitarnos kasą. Klientai perka savo poreikius atitinkantį lygmenį; pradinio lygmens tinka produkto išbandymui, o aukštesni lygmenys prideda tokias funkcijas kaip transporto priemonės keitimo galimybės aukštesniuose lygmenyse.

Kodėl verta rinktis Audi Select

Operatorius ir ekosistemos kontekstas

Audi Select valdo Audi AG iš Ingolštato, Bavarijos, Vokietijos, įkurta 2017 m. (Audi Select bandomasis projektas JAV). Tai svarbu, nes automobilių prenumeratos kategorija vis labiau konsoliduojasi, o operatoriaus nuosavybės struktūra lemia, kaip agresyviai produktas yra palaikomas ir kokios stabilios sutarties sąlygos yra daugiametėms atnaujinimo sutartims.

Planų struktūra ir kainų lygmenys

Lygmenų kopėčios skirstosi į Audi Select mėnesinę prenumeratą produkto išbandymui, standartinį lygmenį kasdieniam naudojimui ir aukštesnį lygmenį didesniems poreikiams. Pagrindinės kainos 2026 m.: mėnesinė prenumerata USD 1 495–2 495, apimanti draudimą, techninę priežiūrą ir transporto priemonių keitimą (programa kai kuriose rinkose buvo atšaukta). Patikrinkite Subger tikros kainos sekiklį Audi Select dėl visų atnaujinimo išlaidų po mokesčių ir bet kokio valiutos keitimo.

Transporto priemonės prenumeratos funkcijos

Be pagrindinių funkcijų, 2025–2026 m. Audi Select plėtros prioritetas yra 2024–2025 m. Audi tęstinis transporto priemonių prenumeratos modelio strateginis peržiūrėjimas po to, kai keli JAV bandomieji projektai buvo sustabdyti arba restruktūrizuoti. Tai rodo patikimą planą ir išskiria operatorių nuo konkurentų, kurie savo automobilių prenumeratos produktus valdo palaikymo režimu.

Audi Select funkcijos, svarbios 2026 m.

Dabartinio funkcijų rinkinio akcentai:

  • lanksti mėnesinė prenumerata, pakeičianti tradicinį lizingą
  • draudimas, techninė priežiūra ir pagalba kelyje, įtraukta į mėnesinį mokestį
  • transporto priemonės keitimo galimybės aukštesniuose lygmenyse
  • pristatymas į namus ar biurą operatoriaus aptarnavimo zonoje
  • terminuoti arba mėnesiniai įsipareigojimai, priklausomai nuo lygmens
  • ridos apribojimai su iš anksto nurodytais mokesčiais už viršytą kilometrą

Pirkėjai turėtų šį sąrašą laikyti Audi Select automobilių prenumeratos kategorijoje – patvirtinkite konkrečios funkcijos prieinamumą jūsų planui ir regionui operatoriaus svetainėje, nes funkcijos ir lygmenų pavadinimai gali skirtis tarp leidimų.

Audi Select kainos 2026 m.

Orientacinės Audi Select kainos 2026 m.: mėnesinė prenumerata USD 1 495–2 495, apimanti draudimą, techninę priežiūrą ir transporto priemonių keitimą (programa kai kuriose rinkose buvo atšaukta). Lygmenų kopėčios paprastai atrodo taip:

LygmuoGeriausiai tinkaOrientacinė kaina (2026 m.)
Audi Select mėnesinė prenumerataTrumpalaikiams nuomininkamsŽr. tiesioginę kainą operatoriaus svetainėje

Subger viešąją kainą suderina su faktine visų išlaidų suma po mokesčių ir bet kokių reklaminių akcijų, kurios didėja atnaujinant:

Subger įrankisKą jis rodo
Tikros kainos sekiklisSąrašo kainos pokyčiai ir istorinės reklaminės akcijos
Akcijų puslapisAktyvios nuolaidos ir riboto laiko pasiūlymai
Promo kodaiSudedami kodai naujiems ir esamiems prenumeratoriams
Atšaukimo vadovasŽingsnis po žingsnio nutraukimas pagal apmokėjimo paviršių

Audi Select programėlės ir platformos palaikymas

PaviršiusBūsena
Internetinis užsakymasTaip
iOS / Android programėlėsTaip
Klientų portalasTaip
El. pašto patvirtinimaiTaip
Pristatymas į namus ar biurąKur siūloma
24/7 pagalba kelyjeTaip

Paviršiaus prieinamumas Audi Select gali skirtis priklausomai nuo regiono ir lygmens – prieš užsiprenumeruojant patvirtinkite dabartinę programėlių prieinamumą ir palaikomas integracijas operatoriaus svetainėje.

Kam tinka Audi Select

Audi Select greičiausiai bus geras pasirinkimas šiems pirkėjams:

  • Vairuotojai, norintys naudotis automobiliu be daugiametės tradicinio lizingo įsipareigojimo ir pageidaujantys viskas įskaičiuota mėnesinės sąskaitos – pagrindinė produkto tikslinė auditorija.
  • Kategorijai orientuotas pirkėjas, kuris konkrečiai nori lanksčios mėnesinės prenumeratos, pakeičiančios tradicinį lizingą iš automobilių prenumeratos operatoriaus, o ne bendrojo pobūdžio platformos.
  • Pirkėjas, vertinantis lygmenų kopėčias (Audi Select mėnesinė prenumerata) ir pasirengęs mokėti papildomai už draudimą, techninę priežiūrą ir pagalbą kelyje, įtrauktą į mėnesinį mokestį.
  • Integracijai orientuotas pirkėjas, kuriam reikalingos aukščiau išvardytos platformos ir jungtys, taip pat patikimas atnaujinimo kelias, kai pridedami nauji įrankiai.
  • Sąmoningas kainos pirkėjas, norintis sekti reklamines akcijas per Subger tikros kainos sekiklį ir akcijų puslapį prieš įsipareigodamas metinei sutarčiai.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra Audi Select ir kas jį valdo?

Audi Select yra automobilių prenumeratos produktas, kurį valdo Audi AG, kurios būstinė yra Ingolštate, Bavarijoje, Vokietijoje, įkurta 2017 m. (Audi Select bandomasis projektas JAV). Jis parduodamas tiesiogine prenumerata operatoriaus svetainėje, o mokėjimai apdorojami per operatoriaus apmokėjimo paviršius.

Kiek kainuoja Audi Select 2026 m.?

Dabartiniai lygmenys yra Audi Select mėnesinė prenumerata. Pagrindinės orientacinės kainos 2026 m.: mėnesinė prenumerata USD 1 495–2 495, apimanti draudimą, techninę priežiūrą ir transporto priemonių keitimą (programa kai kuriose rinkose buvo atšaukta). Prieš įsipareigodami patvirtinkite tiesioginę regioninę kainą operatoriaus svetainėje, nes reklaminiai ciklai, valiutos keitimas ir kiekvieno vartotojo mastelio keitimas gali pakeisti visų atnaujinimo išlaidų sumą.

Ar yra nemokamas Audi Select lygmuo ar nemokamas bandomasis laikotarpis?

Viešai nepaskelbta standartinės Audi Select prenumeratos nemokamo nuolatinio lygmens; operatorius gali periodiškai vykdyti įvadinius bandomuosius laikotarpius. Patikrinkite tiesioginį registracijos puslapį, kad sužinotumėte apie dabartines bandomąsias akcijas.

Kur yra prieinamas Audi Select?

Prieinamumas atitinka operatoriaus komercinį atspindį, kurio pagrindas yra Ingolštatas, Bavarija, Vokietija. Prieš užsiprenumeruojant, oficialioje svetainėje patvirtinkite regioninį prieinamumą ir palaikomas apmokėjimo valiutas, ypač produktams, kuriems taikomi regionui specifiniai licencijavimo ar duomenų rezidavimo taisyklių reikalavimai.

Kokie 2025–2026 m. pokyčiai šiuo metu išskiria Audi Select?

Dabartinis 2025–2026 m. plėtros prioritetas yra 2024–2025 m. Audi tęstinis transporto priemonių prenumeratos modelio strateginis peržiūrėjimas po to, kai keli JAV bandomieji projektai buvo sustabdyti arba restruktūrizuoti. Kartu su aukščiau išvardytomis pagrindinėmis funkcijomis, tai suteikia pirkėjams konkretų signalą, kad prenumerata yra aktyviai plėtojama, o ne tiesiog palaikoma.

Kokioms platformoms ir integracijoms palaikyti Audi Select?

Aprėptis apima platformos lentelėje parodytus paviršius. Dabartinė žiniatinklio programėlė, API ir (jei taikoma) mobiliosios ar stalinių kompiuterių klientai yra rekomenduojamas būdas naudotis paslauga; senesnės integracijos gali būti nebepalaikomos vėlesniuose leidimuose, nes operatorius sutelkia inžinerinius resursus į palaikomas platformas.

Kaip atšaukti Audi Select?

Atšaukite per paskyros arba apmokėjimo nustatymus paviršiuje, kuriame įsigijote planą: operatoriaus svetainėje savitarnos prenumeratoms arba pardavimų / paskyros valdymo kontaktui sutartiniams lygmenims. Subger atšaukimo vadovas Audi Select žingsnis po žingsnio aprašo kiekvieną maršrutą.

Ar Audi Select siūlo aukštesnį / aukščiausios kokybės planą?

Aukščiausios kokybės struktūra priklauso nuo lygmens. Audi Select mėnesinės prenumeratos lygmuo dažnai prideda pažangias funkcijas, didesnius limitus ar aukščiausios kokybės palaikymą; pradinio lygmens Audi Select mėnesinė prenumerata gali apriboti tam tikras funkcijas. Prieš įsipareigodami metiniam apmokėjimui, patvirtinkite kiekvieno lygmens funkcijų sąrašą tiesioginiame kainų puslapyje.

Ar Audi Select verta palyginti su alternatyvomis automobilių prenumeratos srityje?

Vertė priklauso nuo trijų veiksnių: konkretaus funkcijų derinio, kurį iš tikrųjų naudosite (žr. aukščiau pateiktą funkcijų sąrašą), regioninės visų išlaidų sumos po mokesčių (Subger tikros kainos sekiklis Audi Select suderina pagrindinę kainą su faktinėmis atnaujinimo išlaidomis) ir operatoriaus 2025–2026 m. plano patikimumo. Svarstykite šiuos dalykus kartu, o ne pasikliaukite tik pagrindine kaina.

Kaip sekti Audi Select kainų pokyčius?

Subger atnaujinimo sekiklis Audi Select laiku įrašo sąrašo kainos pokyčius ir reklamines akcijas. Sujunkite jį su akcijų puslapiu dabartinėms nuolaidų kodams ir promo kodų puslapiu sudėtiems taupymams registruojantis.

Pradėkite naudotis Audi Select

Patvirtinkite dabartinę kainą operatoriaus svetainėje (mėnesinė prenumerata USD 1 495–2 495, apimanti draudimą, techninę priežiūrą ir transporto priemonių keitimą (programa kai kuriose rinkose buvo atšaukta)), pasirinkite savo poreikius atitinkantį lygmenį (Audi Select mėnesinė prenumerata yra dažniausias pasirinkimas pradedantiesiems) ir patikrinkite Subger akcijų puslapį Audi Select dėl reklaminių akcijų prieš užbaigiant apmokėjimą. Stebėkite tikrąsias prenumeratos atnaujinimo išlaidas naudodami tikros kainos sekiklį po registracijos.

Susiję Subger vadovai

Kainos

Mėnesinis planas

nuo 1 189,00 USD (≈ 1 018,94 €)

/mėn.

Metinis atitikmuo

nuo 14 268,00 USD

/metams

Prieinama 1 regionuose
Regioninės kainosEntry
🇺🇸United StatesUSD2 309,00 USD≈ 1 978,75 €

Kainos konvertuotos pagal dabartinį valiutos kursą

Šaltinis: www.audiusa.comKainos patikrintos 2026-03-18

Šaltiniai

Subger nėra susijęs, patvirtintas ar sujungtas su Audi Select ar jos patronuojančiomis bendrovėmis. Visi prekių ženklai, paslaugų ženklai ir logotipai priklauso jų atitinkamiems savininkams. Informacija šiame puslapyje pateikiama tik informaciniais ir palyginimo tikslais. Kainos ir planų detalės gautos iš viešai prieinamos informacijos ir gali neatspindėti dabartinių pasiūlymų — patikrinkite pas oficialų tiekėją. Jei esate šios paslaugos atstovas ir manote, kad informacija yra netiksli, susisiekite su mumis adresu info@subger.com.

Valdykite visas prenumeratas vienoje vietoje

Subger padeda valdyti prenumeratas, rasti pasiūlymus ir gauti pranešimus apie kainų pokyčius daugiau nei 1 000 paslaugų.

Išbandykite Subger nemokamai

#advertisement: Kai kurios nuorodos šiame puslapyje gali būti partnerių nuorodos. Jei atliekate pirkimą per šias nuorodas, „Subger“ gali gauti nedidelį komisinį mokestį be jokių papildomų išlaidų jums. Tai padeda mums išlaikyti svetainę nemokamą ir toliau teikti tikslią informaciją apie prenumeratas. Rekomenduojame tik tas paslaugas, kurios, mūsų nuomone, teikia vertę.