FitPass Cyprus

FitPass Cyprus — Overzicht gratis dienst

FitPass Cyprus is een gratis Workout & Training-dienst. Bekijk functies, beschikbare kortingen en alternatieven hieronder.

Bijgewerkt: juli 2026

Over FitPass Cyprus

FitPass Cyprus

FitPass Cyprus is een workoutproduct dat wordt beheerd door FitPass Cyprus, met het hoofdkantoor in Cyprus, gelanceerd in een jaar dat niet afzonderlijk door de exploitant is bekendgemaakt. De prijsstelling begint bij zie live prijzen, de moedermaatschappij is FitPass Cyprus (privébezit), en de differentiator voor 2025-2026 is hetzelfde item dat wordt benadrukt in Snelle feiten: Tot 2025-2026 heeft FitPass Cyprus zijn workoutproduct binnen Cyprus blijven verfijnen, met ladder- en functie-updates gepubliceerd op de website van de leverancier.

Snelle feiten

  • Exploitant: FitPass Cyprus
  • Moedermaatschappij: FitPass Cyprus
  • Status beursgenoteerd: privébezit
  • Hoofdkantoor: Cyprus
  • Opgericht: jaar niet afzonderlijk bekendgemaakt door de exploitant
  • Ankerprijs 2026: zie live prijzen
  • Gratis niveau of proefperiode: Prijzen en beschikbaarheid van gratis niveaus variëren per markt; zie de live prijs-widget voor actuele details
  • Jurisdictie: Cypriotische consumentenbeschermings- en gegevensbeschermingswetgeving / AVG
  • 2025-2026 differentiator: Tot 2025-2026 heeft FitPass Cyprus zijn workoutproduct binnen Cyprus blijven verfijnen, met ladder- en functie-updates gepubliceerd op de website van de leverancier.

Wat is FitPass Cyprus?

FitPass Cyprus werd gelanceerd in een jaar dat niet afzonderlijk door de exploitant is bekendgemaakt als een workoutproduct van FitPass Cyprus. Het productaanbod voor 2026 omvat iOS-app, Android-app, In-club, met een functieset gericht op toegang tot fitpass cyprus fitnessstudio's en groepslessen, cardio- en krachtapparatuur plus kleedkamers, en app-gebaseerde lesboekingen en lidmaatschapsbeheer. Subger volgt FitPass Cyprus binnen zijn bredere workoutcatalogus; de speciale echte-prijs pagina voegt historische verlengingsprijsgegevens toe.

Waarom kiezen voor FitPass Cyprus

Diepgang van lessen en inhoud

FitPass Cyprus onderscheidt zich door toegang tot fitpass cyprus fitnessstudio's en groepslessen en cardio- en krachtapparatuur plus kleedkamers. In context: het product heeft zijn hoofdkantoor in Cyprus en opereert onder de Cypriotische consumentenbeschermings- en gegevensbeschermingswetgeving / AVG, wat de manier waarop het team de catalogus / dekking / functieladder ontwerpt, beïnvloedt. Voor kopers in 2026 is de belangrijkste vraag of de toegang tot fitpass cyprus fitnessstudio's en groepslessen overeenkomt met de werkelijke gebruikspatronen — en de workoutcategoriehub vergelijkt hoe FitPass Cyprus zich op dit gebied verhoudt tot de rest van de categorie.

Coaching en tools

Naast de belangrijkste functies biedt FitPass Cyprus app-gebaseerde lesboekingen en lidmaatschapsbeheer, personal training add-ons (extra kosten), en sauna- of wellnessfaciliteiten op geselecteerde locaties. Dit zijn de praktische hefbomen die bepalen of het abonnement maand-na-maand rendabel is. De verlengingsprijs-tracker van Subger belicht elk niveau waarbij de stabiele prijs sterk afwijkt van het promotionele eerstejaars tarief — zie de echte-prijs pagina voor FitPass Cyprus.

Abonnementen en ecosysteem

FitPass Cyprus heeft 3 prijsniveaus, van Instapniveau (Laagste live prijs) tot Premium niveau (Hoogste live prijs). Het Premium niveau tegen zie live prijzen is het meest gekochte anker — zie de prijs tabel voor de volledige ladder en de verlengingsprijs-tracker voor de berekening van het eerste jaar versus verlenging. Actieve promotiecodes worden bijgehouden op de FitPass Cyprus promopagina.

Prijzen in 2026

De huidige ladder van FitPass Cyprus voor 2026, met ankercijfers in hun primaire facturatievaluta:

NiveauAnkerprijsWat is inbegrepen
InstapniveauLaagste live prijsKleinste betaalde stap op de gepubliceerde ladder
Standaard niveauMiddenprijsMainstream abonnementsoptie
Premium niveauHoogste live prijsOptie met de meeste functies in de gepubliceerde ladder

Het verschil in verlengingsprijs — het gat tussen de promotionele eerstejaars en de stabiele prijs — wordt bijgehouden op de speciale echte-prijs pagina voor FitPass Cyprus. Actieve promotiecodes staan vermeld op de FitPass Cyprus promopagina.

FitPass Cyprus apps en platformondersteuning

FitPass Cyprus wordt in 2026 geleverd op de volgende platforms:

PlatformOndersteund
Mobiel (iOS, Android, wearables)Niet ondersteund
Desktop (Windows, macOS, Linux)Niet ondersteund
WebbrowserNiet ondersteund
TV- en streamingapparatenNiet ondersteund
ConsoleNiet ondersteund
Andere platforms en integratiesiOS-app, Android-app, In-club

Als u annuleert en een bestaand account op een nieuw apparaat wilt behouden, raadpleeg dan de FitPass Cyprus annuleringsgids voor details over het behouden van uw account.

Diepgang van inhoud en coaching

De workout-inhoud van FitPass Cyprus omvat toegang tot fitpass cyprus fitnessstudio's en groepslessen en cardio- en krachtapparatuur plus kleedkamers, met coaching via app-gebaseerde lesboekingen en lidmaatschapsbeheer. De praktische vragen voor fitnesskopers zijn de breedte van de lessen over modaliteiten (kracht, cardio, yoga, mobiliteit), de mix van live-versus-on-demand, en of de app integreert met wearables. De workoutcategoriehub vergelijkt aanbieders op deze dimensies.

Gebruiksscenario's waar FitPass Cyprus bij past

  • Lokale bewoners die op zoek zijn naar een sportschool met een gemiddelde prijs in het verzorgingsgebied van FitPass Cyprus
  • Leden die lesvariatie willen (HIIT / yoga / spinning) onder één abonnement
  • Off-peak sportschoolbezoekers die lagere tarieven overdag wensen
  • Reizigers die dagtoegang nodig hebben tijdens korte verblijven

Als geen van deze overeenkomt met uw situatie, rangschikt de workoutcategoriehub alternatieven die beter passen.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost FitPass Cyprus in 2026?

De ladder van FitPass Cyprus begint bij Instapniveau (Laagste live prijs), met de ankerreferentie bij zie live prijzen en het topniveau Premium niveau tegen Hoogste live prijs. Volledige uitsplitsing in de prijs tabel en berekening van de verlengingsprijs op de echte-prijs pagina.

Heeft FitPass Cyprus een gratis niveau of proefperiode?

Prijzen en beschikbaarheid van gratis niveaus variëren per markt; zie de live prijs-widget voor actuele details. Zie de prijs tabel voor de betaalde instapstap, en de FitPass Cyprus dealpagina voor actuele promotiekortingen.

Wie bezit en beheert FitPass Cyprus?

FitPass Cyprus wordt beheerd door FitPass Cyprus. De moedermaatschappij is FitPass Cyprus, met het product met het hoofdkantoor in Cyprus en gelanceerd in een jaar dat niet afzonderlijk door de exploitant is bekendgemaakt. Status beursgenoteerd: privébezit.

Waar heeft FitPass Cyprus zijn hoofdkantoor?

FitPass Cyprus opereert vanuit Cyprus. Het wordt beheerst door de Cypriotische consumentenbeschermings- en gegevensbeschermingswetgeving / AVG.

Wat is de differentiator voor 2025-2026 voor FitPass Cyprus?

Tot 2025-2026 heeft FitPass Cyprus zijn workoutproduct binnen Cyprus blijven verfijnen, met ladder- en functie-updates gepubliceerd op de website van de leverancier.

Hoe annuleer ik FitPass Cyprus?

Annuleringsstromen voor web, iOS en Android worden stap voor stap gedocumenteerd in de FitPass Cyprus annuleringsgids. Plan de annulering vóór de verlengingsdatum om de volgende factureringscyclus te vermijden.

Zijn er FitPass Cyprus promotiecodes of seizoensgebonden kortingen?

Subger volgt actieve promotiecodes en seizoensgebonden aanbiedingen op de FitPass Cyprus promopagina. Familie- / multi-user varianten (indien aanwezig) worden vermeld in de bovenstaande prijsladder.

Op welke apparaten draait FitPass Cyprus?

FitPass Cyprus wordt geleverd op iOS-app, Android-app, In-club. De bovenstaande platformtabel vermeldt elk ondersteund platform.

Hoe verhoudt FitPass Cyprus zich tot andere workoutopties?

Dit hangt af van de geografie, het ecosysteem en de economie van de ladder. De workoutcategoriehub op Subger vergelijkt alternatieven op prijsladder, gratis niveau, functiediepte en ecosysteem.

Hoe volgt Subger de prijzen van FitPass Cyprus?

Subger haalt de openbare prijskaart van FitPass Cyprus op en voegt historische verlengingsprijsgegevens toe, zodat u kunt zien wanneer een promotionele eerstejaars prijs vervalt. Zie de echte-prijs pagina voor het verschil tussen teaser- en stabiele prijzen.

Beginnen met FitPass Cyprus

Kies een niveau uit de prijs tabel hierboven dat past bij uw gebruik. Het Premium niveau tegen zie live prijzen is het meest gekochte anker voor abonnees in 2026. Als u rondkijkt, blader dan door de workoutcategoriehub om alternatieven te vergelijken, en controleer de FitPass Cyprus dealpagina voor actuele promotieprijzen voordat u zich vastlegt.

Voordat u definitief beslist, doet u drie dingen: lees de berekening van de verlengingsprijs op de echte-prijs pagina voor FitPass Cyprus, zodat de eerstejaars promo u niet verrast bij verlenging; verifieer de apparaat- en platformondersteuning tegen de platforms die u dagelijks daadwerkelijk gebruikt; en bladwijzer de annuleringsgids, zodat u weet hoe u netjes kunt opzeggen als het gebruik afneemt. FitPass Cyprus is een workoutaankoop die profiteert van dezelfde gedisciplineerde verlengings-tracking gewoonte die Subger toepast op elk abonnement in de catalogus.

Gerelateerde Subger gidsen

Prijzen

Beschikbaar in de regio's van de1
Regionale prijsstellingBasicPremium
🇨🇾CyprusEUR€ 29,90€ 49,90
Bron: fitpass.cyPrijzen geverifieerd op 2026-03-16

Bronnen

Subger is niet gelieerd aan, onderschreven door of verbonden met FitPass Cyprus of haar moederbedrijven. Alle handelsmerken, dienstmerken en logo's behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Informatie op deze pagina wordt uitsluitend verstrekt voor informatieve en vergelijkende doeleinden. Prijzen en abonnementsdetails zijn afkomstig uit openbaar beschikbare informatie en weerspiegelen mogelijk niet de huidige aanbiedingen — controleer dit bij de officiële aanbieder. Als u een vertegenwoordiger bent van deze dienst en van mening bent dat informatie onjuist is, neem dan contact met ons op via info@subger.com.

Volg al je abonnementen op één plek

Subger helpt je abonnementen te beheren, aanbiedingen te vinden en meldingen te ontvangen over prijswijzigingen bij meer dan 12.000 diensten.

Probeer Subger gratis

#advertisement: Sommige links op deze pagina zijn mogelijk affiliate-links. Als u via deze links een aankoop doet, kan Subger een kleine commissie ontvangen zonder extra kosten voor u. Dit helpt ons de site gratis te houden en nauwkeurige abonnementsinformatie te blijven bieden. We bevelen alleen diensten aan waarvan we geloven dat ze waarde bieden.