Primal Pet Foods

Primal Pet Foods — Pregled i cene

Primal Pet Foods je Pet Food & Supplies usluga sa planovima koji počinju od 50,00 US$/mesečno. Pregledajte cenovne pakete, dostupne popuste i alternative ispod.

Ažurirano: јун 2026.

O usluzi Primal Pet Foods

Primal Pet Foods je brend za snabdevanje hranom za kućne ljubimce kojim upravlja Primal Pet Foods Inc., sa sedištem u Fairfield-u, Kalifornija, Sjedinjene Američke Države. Ovaj Subger vodič pokriva ko upravlja Primal Pet Foods, trenutnu lestvicu nivoa i sidrene cene, skup funkcija koje sidre proizvod u svojoj kategoriji, aplikacije i kanale koje njegovi kupci koriste, i pitanja koja pretplatnici Primal Pet Foods najčešće postavljaju.

Brze činjenice o Primal Pet Foods

  • Brend: Primal Pet Foods
  • Operater: Primal Pet Foods Inc.
  • Sedište: Fairfield, Kalifornija, Sjedinjene Američke Države
  • Osnovano: 2001
  • Vlasništvo: privatno; većinski vlasnik KKR (NYSE: KKR) od 2018.
  • Kategorija: Snabdevanje hranom za kućne ljubimce
  • Sidrena cena: 89.99 USD mesečno na nivou mesečne pretplate
  • Signal za kupovinu 2025-2026: pogledajte odeljak o diferencijatorima ispod

Šta je Primal Pet Foods?

Primal Pet Foods je pozicioniran u prostoru snabdevanja hranom za kućne ljubimce na sledeći način: Primal Pet Foods se takmiči na američkom tržištu sirove i liofilizovane hrane za kućne ljubimce protiv Stella & Chewy's, Vital Essentials i Steve's Real Food. Proizvod isporučuje Primal Pet Foods Inc. iz Fairfield-a, Kalifornija, Sjedinjene Američke Države i stiže do svojih kupaca putem kanala detaljno opisanih u tabeli podrške kasnije na ovoj stranici. Dostupnost plana i miks funkcija mogu varirati u zavisnosti od zemlje i nivoa; iskustvo u aplikaciji ili na sajtu operatera na vašem tržištu je uvek kanonski izvor.

Ko upravlja Primal Pet Foods?

Operater i sedište

Primal Pet Foods upravlja Primal Pet Foods Inc., sa sedištem u Fairfield-u, Kalifornija, Sjedinjene Američke Države. Brend potiče iz 2001. godine, što mu daje istoriju kroz više tržišnih ciklusa u kategoriji snabdevanja hranom za kućne ljubimce.

Vlasništvo i korporativni roditelj

O vlasništvu: privatno; većinski vlasnik KKR (NYSE: KKR) od 2018. Državni, javno kotirani, vođeni od strane osnivača i operateri podržani od strane privatnog kapitala nose različite putanje razvoja i cenovne trajektorije — pregledajte stranicu za odnose sa investitorima ili vesti o kompaniji operatera za najnoviji status.

Jurisdikcija i doseg

Sa operacijama centriranim u Fairfield-u, Kalifornija, Sjedinjene Američke Države, Primal Pet Foods posluje pod korporativnim režimom i režimom zaštite potrošača svoje matične jurisdikcije; kupci izvan zemlje se obično opslužuju preko lokalnih entiteta ili procesora kako je dokumentovano u uslovima korišćenja operatera.

Zašto odabrati Primal Pet Foods

Širina funkcija

Primal Pet Foods isporučuje sledeće mogućnosti koje ga sidre u kategoriji snabdevanja hranom za kućne ljubimce:

  • Sirovi smrznuti i liofilizovani grickalice, pljeskavice i dodaci za obroke
  • Suplementi od koštanog bujona i kozjeg mleka
  • Proizvedeno u SAD-u sa poreklom slobodnog uzgoja i proteinskih sastojaka sa pašnjaka
  • Program isporuke "Pretplati se i uštedi"
  • Distribucija u nezavisnim prodavnicama za kućne ljubimce i Petco
  • Isporuka hladnog lanca za sirove linije

Struktura plana i uklapanje u domaćinstvo

Trenutna lestvica nivoa za Primal Pet Foods skalira se od početnog plana do opcija veće vrednosti, sa nivoom mesečne pretplate koji se nalazi u optimalnom položaju za većinu kupaca. Godišnje plaćanje unapred obično otključava značajan popust u poređenju sa mesečnim plaćanjem, gde je podržano; proverite aktivni vidžet na ovoj stranici za trenutnu cenu operatera u vašoj zemlji i valuti.

Diferencijator za 2025-2026

Tokom 2024-2025. pod vlasništvom KKR, Primal Pet Foods je nastavio sa proširenjem svojih linija liofilizovanih proizvoda i osvežio pakovanje za vidljivost u masovnoj maloprodaji.

Cene Primal Pet Foods u 2026. godini

Trenutna oglašena lestvica nivoa za Primal Pet Foods (kako je objavio Primal Pet Foods Inc.; proverite aktivni vidžet na ovoj stranici za vašu zemlju i valutu):

NivoCenaŠta dobijate
Pakovanje pojedinačnih grickalica24.99 USD jednokratnoJedno pakovanje sirovo-smrznutih grickalica
Mesečna pretplata89.99 USD mesečnoAutomatska isporuka paketa od 4 sa 10% popusta
Godišnje plaćanje unapred999 USD godišnjeGodišnja zaliha uz maksimalni popust

Promotivne cene, regionalni PDV/GST i sezonski kodovi mogu uticati na glavnu cenu. Koristite Subger alate za praćenje da biste tempirali svoju kupovinu u odnosu na aktivne ponude i da biste pratili cenu obnove nakon promocije za Primal Pet Foods.

Subger funkcijaGde je pronaći
Praćenje cene obnoveStranica sa pravom cenom
Aktivne ponude + promocijeStranica sa ponudama
Promo kodoviPromo kodovi
Vodič za otkazivanjeVodič za otkazivanje

Aplikacije i korisnički kanali Primal Pet Foods

PlatformaPodrška
Veb aplikacijaChrome, Edge, Safari, Firefox
iOS / AndroidMobilne prateće aplikacije gde se isporučuju
DesktopmacOS i Windows gde se isporučuju
Ekstenzije za pretraživačGde je primenljivo
API / webhooksPristup za developere na plaćenim nivoima
SSO / SCIMIntegracije identiteta za preduzeća na nivou preduzeća

Obim recepata i poreklo

Obim i dubina

Pozicija Primal Pet Foods u kategoriji snabdevanja hranom za kućne ljubimce zasniva se na gornjoj listi funkcija plus diferencijatoru za 2025-2026. opisanom ranije. Dubina mogućnosti dostupnih vama zavisi od nivoa koji odaberete — nivo godišnjeg plaćanja unapred otključava najpotpunije iskustvo, dok se početni nivoi fokusiraju na osnovne stvari.

Partneri i ekosistem

Integracije i partnerski odnosi su ključni signal za kupovinu u kategoriji snabdevanja hranom za kućne ljubimce. Pregledajte listu funkcija iznad za ključne partnere Primal Pet Foods i potvrdite da su provajderi u vašem postojećem paketu podržani pre nego što se obavežete na plaćeni nivo.

Korisnička podrška i uvođenje

Primal Pet Foods Inc. nudi korisničku podršku putem dokumentovanih kanala — centar za pomoć, aplikacija ili telefon i (na višim nivoima) prioritetni pristup. Napor za uvođenje skalira se sa nivoom i složenošću proizvoda; početni planovi su obično samouslužni, dok viši nivoi uključuju praktičnu pomoć.

Primal Pet Foods je najpogodniji za

  • Kupce u Sjedinjenim Američkim Državama i susednim tržištima gde Primal Pet Foods posluje
  • Kupce u kategoriji snabdevanja hranom za kućne ljubimce koji cene navedene funkcije iznad
  • Domaćinstva ili preduzeća koja imaju koristi od diferencijatora za 2025-2026. istaknutog ranije
  • Korisnike koji žele direktan odnos sa operaterom, a ne posrednika treće strane
  • Pretplatnike koji zamenjuju skuplju ili manje specijalizovanu alternativu sličnim rešenjem

Često postavljana pitanja o Primal Pet Foods

Ko upravlja Primal Pet Foods i gde su bazirani?

Primal Pet Foods upravlja Primal Pet Foods Inc., sa sedištem u Fairfield-u, Kalifornija, Sjedinjene Američke Države.

Kada je osnovan Primal Pet Foods?

Primal Pet Foods potiče iz 2001. godine. Status vlasništva od 2025-2026: privatno; većinski vlasnik KKR (NYSE: KKR) od 2018.

Koliko košta Primal Pet Foods?

Trenutna lestvica nivoa se kreće od Single nuggets bag (24.99 USD jednokratno) do Annual prepay (999 USD godišnje). Gornja tabela cena navodi svaki nivo; aktivni vidžet odražava trenutne cene operatera za vašu zemlju.

Postoji li besplatni nivo ili probni period?

Dostupnost besplatnog ili probnog perioda za Primal Pet Foods vidljiva je u gornjoj tabeli cena. Promotivne ponude se menjaju — pogledajte stranicu sa ponudama Primal Pet Foods za trenutne promocije.

Kako da otkažem Primal Pet Foods?

Otkazivanje zavisi od toga kako ste se pretplatili. Direktni pretplatnici otkazuju u podešavanjima naloga; korisnici kojima se naplaćuje preko Apple-a, Google-a ili partnera otkazuju u menadžeru pretplata te prodavnice. Vodič za otkazivanje Primal Pet Foods Subger-a prolazi kroz svaki put naplate.

Kako se Primal Pet Foods poredi po ceni?

Koristite tracker prave cene Subger-a da uporedite cenu obnove Primal Pet Foods sa uvodnim mamcem i sa alternativama u kategoriji. Godišnje plaćanje unapred obično otključava najveću uštedu po jedinici troška, gde je podržano.

Gde je dostupan Primal Pet Foods?

Primal Pet Foods je dostupan na tržištima dokumentovanim na sajtu Primal Pet Foods Inc. Cene i dostupnost planova mogu varirati u zavisnosti od zemlje — potvrdite u svom regionu pre pretplate.

Koje kanale podržava Primal Pet Foods?

Pogledajte tabelu platformi iznad. Ukratko, Primal Pet Foods dopire do kupaca putem kanala tipičnih za snabdevanje hranom za kućne ljubimce, uključujući navedene aplikacije i površine za brigu o kupcima.

Šta je novo sa Primal Pet Foods u 2025-2026?

Tokom 2024-2025. pod vlasništvom KKR, Primal Pet Foods je nastavio sa proširenjem svojih linija liofilizovanih proizvoda i osvežio pakovanje za vidljivost u masovnoj maloprodaji.

Da li postoje dostupne ponude ili promo kodovi?

Subger prati aktivne ponude Primal Pet Foods na stranici sa ponudama Primal Pet Foods i promo kodove na stranici sa promo kodovima Primal Pet Foods. Godišnje plaćanje unapred i paketi lojalnosti često nadmašuju sezonske kodove.

Započnite sa Primal Pet Foods

Da biste se pretplatili na Primal Pet Foods, posetite sajt Primal Pet Foods Inc. i izaberite nivo iz gornje tabele koji odgovara vašim potrebama. Nivo mesečne pretplate je tipična početna tačka za angažovane korisnike; godišnje plaćanje unapred obično donosi najbolju cenu po jedinici gde je podržano. Upotpunite ovu stranicu sa povezanim Subger vodičima ispod da biste tempirali svoju kupovinu u odnosu na aktivne ponude i da biste pratili cenu obnove nakon promocije.

Povezani Subger vodiči za Primal Pet Foods

Cene

Mesečni plan

od 50,00 US$

/mesečno

Godišnji ekvivalent

od 600,00 US$

/godišnje

Dostupno u 1 regiona
Regionalne ceneAutoship 5% Off
🇺🇸United StatesUSD50,00 US$

Cene pretvorene po trenutnom kursu

Izvor: www.primalpetfoods.comCene proverene 2026-03-18

Dostupni vodiči

Izvori

Subger nije povezan, odobren niti povezan sa Primal Pet Foods ili njenim matičnim kompanijama. Svi zaštitni znakovi, servisni znakovi i logotipi pripadaju njihovim vlasnicima. Informacije na ovoj stranici su date isključivo u informativne i uporedne svrhe. Cene i detalji planova potiču iz javno dostupnih informacija i možda ne odražavaju trenutne ponude — proverite kod zvaničnog provajdera. Ako ste predstavnik ove usluge i smatrate da su informacije netačne, kontaktirajte nas na info@subger.com.

Pratite sve pretplate na jednom mestu

Subger vam pomaže da upravljate pretplatama, pronađete ponude i dobijate obaveštenja o promenama cena za više od 1.000 servisa.

Isprobajte Subger besplatno

Affiliate disclosure: Neki linkovi na ovoj stranici mogu biti partnerski linkovi. Ako obavite kupovinu putem tih linkova, Subger može zaraditi malu proviziju bez dodatnih troškova za vas. To nam pomaže da sajt ostane besplatan i da nastavljamo da pružamo tačne informacije o pretplatama. Preporučujemo samo usluge za koje smatramo da pružaju vrednost.