Feeld Majestic — Översikt och priser
Feeld Majestic är en Dating Apps-tjänst med planer från 15,99 US$/månad. Utforska prisplaner, tillgängliga rabatter och alternativ nedan.
Uppdaterad: juli 2026
Om Feeld Majestic
Feeld Majestic
Feeld Majestic är en produkt inom dejtingappar som drivs av en etablerad leverantör inom denna kategori. Denna recension från 2026 täcker operatörens bakgrund, den aktuella prisstegen och de praktiska beslutsfaktorerna innan man tecknar ett abonnemang. Produkten konkurrerar i kategorin dejtingappar mot etablerade alternativ, och valet brukar bero på funktionsmix, regional täckning och förnyelseekonomi snarare än enbart det angivna priset.
Snabbfakta
- Operatör: Feeld Majestic
- Huvudkontor: ej offentligt avslöjat på operatörsnivå
- Status på publik marknad: privatägt; ingen publik noteringskod bekräftad
- Grundat: grunddatum ej offentligt bekräftat
- Kategori: dejtingappar
- Aktuella nivåer: Gratis nivå / Premium-abonnemang / Årsplan
- Ankarpris (2026): se aktuell regional prissättning på operatörens webbplats
Vad är Feeld Majestic?
Feeld Majestic är en konsumentprodukt med abonnemang som säljs direkt via operatörens webbplats och mobilappar. Dess produktomfattning täcker mobil- och webbåtkomst tillsammans med ett kontoöversikt med abonnemangshantering, där det återkommande abonnemanget faktureras via operatörens självbetjäningskassa eller säljteam. Kunder köper en nivå som matchar deras hushålls- eller företagsprofil; instegsnivån lämpar sig för att testa produkten och högre nivåer lägger till funktioner som e-post- och push-notiser.
Varför välja Feeld Majestic
Operatör och ekosystemkontext
Feeld Majestic drivs av operatören bakom denna produkt. Det spelar roll eftersom kategorin dejtingappar blir alltmer konsoliderad, och operatörens ägarstruktur formar hur aggressivt produkten stöds och hur stabila avtalsvillkoren är vid fleråriga förnyelser.
Planstruktur och prisnivåer
Prisstegen delas upp mellan Gratis nivå för att testa produkten, Premium-abonnemang för daglig användning, och Årsplan för de mest krävande kunderna. Ankarprissättning för 2026: se aktuell regional prissättning på operatörens webbplats. Kontrollera Subgers true-price tracker för Feeld Majestic för totala förnyelsekostnader efter skatter och eventuell valutaväxling.
Produktfunktioner
Utöver de mest framträdande funktionerna är utvecklingsfokus för Feeld Majestic under 2025-2026 fortsatt investering i operatörens kärnproduktlinje för dejtingappar. Det signalerar en trovärdig roadmap och skiljer operatören från konkurrenter som kör sin dejtingappsprodukt i underhållsläge.
Feeld Majestic-funktioner som är viktiga 2026
Höjdpunkter från den aktuella funktionsuppsättningen:
- mobil- och webbåtkomst
- kontoöversikt med abonnemangshantering
- e-post- och push-notiser
- kundsupport via e-post och hjälpcenter
- fakturering via kreditkort och stora regionala metoder
- dataexport och kontoborttagning
Köpare bör betrakta denna lista som en baslinje för Feeld Majestic inom kategorin dejtingappar. Bekräfta specifik funktionstillgänglighet för din plan och region på operatörens webbplats, eftersom vissa funktioner och nivånamn varierar mellan utgåvor.
Feeld Majestic-prissättning 2026
Referensprissättning för Feeld Majestic 2026: se aktuell regional prissättning på operatörens webbplats. Prisstegen ser vanligtvis ut så här:
| Nivå | Bäst för | Referenspris (2026) |
|---|---|---|
| Gratis nivå | Gratis användare | Gratis eller startpris |
| Premium-abonnemang | Månadsprenumeranter av Premium | Se aktuell prissättning på operatörens webbplats |
| Årsplan | Årsprenumeranter | Se aktuell prissättning på operatörens webbplats |
Subger jämför det publika priset med den faktiska totala kostnaden efter skatter och eventuella kampanjankare som höjs vid förnyelse:
| Subger-verktyg | Vad det visar |
|---|---|
| True-price tracker | Listprisändringar plus historiska kampanjankare |
| Deals page | Aktuella rabatter och tidsbegränsade erbjudanden |
| Promo codes | Kombinerbara koder för nya och befintliga prenumeranter |
| Cancel guide | Steg-för-steg-avslutning via faktureringsyta |
Feeld Majestic-appar och plattformsstöd
| Yta | Status |
|---|---|
| Webb | Ja |
| Mobilappar | Där det erbjuds |
| E-post | Ja |
| Kundsupport | Ja |
| Kontoportal | Ja |
| Notiser | Ja |
Tillgängligheten av ytor för Feeld Majestic kan variera beroende på region och nivå. Bekräfta aktuell apptillgänglighet och stödda integrationer på operatörens webbplats innan du tecknar ett abonnemang.
Vem Feeld Majestic passar
Feeld Majestic är troligtvis ett bra val för följande köpare:
- Konsumenter på operatörens marknad som vill ha ett fokuserat abonnemang med mobilförstärkt åtkomst och tydliga förnyelsevillkor – den primära målgruppen för produkten.
- Den kategorifokuserade köparen som specifikt vill ha mobil- och webbåtkomst från en operatör av dejtingappar snarare än en generalistplattform.
- Det växande hushållet eller teamet som utvärderar prisstegen (Gratis nivå / Premium-abonnemang / Årsplan) och är villiga att betala mer för kontoöversikt med abonnemangshantering.
- Den integrationsfokuserade köparen som behöver de listade plattformarna och tilläggen ovan plus en trovärdig uppgraderingsväg när nya funktioner lanseras.
- Den kostnadsmedvetna shopparen som vill spåra kampanjankare via Subgers true-price tracker och deals page innan de binder sig till ett årsavtal.
Vanliga frågor
Vad är Feeld Majestic och vem driver det?
Feeld Majestic är en produkt inom dejtingappar som drivs av Feeld Majestics moderbolag (ej offentligt bekräftat). Den säljs via direktabonnemang på operatörens webbplats med betalningar som hanteras via operatörens faktureringsytor eller avtal för premiumnivåer.
Hur mycket kostar Feeld Majestic 2026?
Aktuella nivåer är Gratis nivå, Premium-abonnemang, Årsplan. Ankarreferensprissättning för 2026: se aktuell regional prissättning på operatörens webbplats. Bekräfta den aktuella regionala prissättningen på operatörens webbplats innan du binder dig, eftersom kampanjcykler, valutaväxling och nivåbaserad skalning kan påverka den totala förnyelsekostnaden.
Finns det en gratis nivå eller gratis provperiod för Feeld Majestic?
Ja – Gratis nivå är tillgänglig utan omedelbar betald förpliktelse.
Var finns Feeld Majestic tillgängligt?
Tillgängligheten följer operatörens kommersiella fotavtryck. Bekräfta regional tillgänglighet och stödda faktureringsvalutor på den officiella webbplatsen innan du tecknar ett abonnemang, särskilt för produkter med regionspecifika licens- eller regelverk.
Vilka utvecklingar under 2025-2026 skiljer Feeld Majestic åt just nu?
Det nuvarande utvecklingsfokuset för 2025-2026 är fortsatt investering i operatörens kärnproduktlinje för dejtingappar. Tillsammans med de mest framträdande funktionerna ovan ger det köpare en konkret signal om att abonnemanget aktivt utvecklas snarare än att bara rulla på.
Vilka plattformar och integrationer stöder Feeld Majestic?
Täckningen omfattar de ytor som visas i plattformstabellen ovan. Den aktuella webbappen, mobilapparna och (där det är tillämpligt) API:er eller personlig service är de rekommenderade sätten att använda tjänsten; äldre integrationer kan avvecklas i efterföljande versioner när operatören fokuserar ingenjörsinsatser på stödda plattformar.
Hur säger jag upp Feeld Majestic?
Säg upp via konto- eller faktureringsinställningarna på den yta där du köpte planen: operatörens webbplats för självbetjäningsabonnemang eller kontakt med säljare eller kundtjänst för avtalade överenskommelser. Subgers cancellation guide for Feeld Majestic guidar dig steg för steg genom varje väg.
Erbjuder Feeld Majestic en plan för hushåll, företag eller familj?
Familje-, hushålls- och företagsstrukturer beror på nivån. Nivån Årsplan lägger vanligtvis till högre gränser och ytterligare användare; instegsnivån Gratis nivå kan begränsa antalet användare eller avancerade funktioner. Bekräfta vad som ingår per nivå på sidan för aktuell prissättning innan du binder dig till årlig fakturering.
Är Feeld Majestic värt det jämfört med andra dejtingappar?
Värdet beror på tre faktorer: den specifika funktionsmix du faktiskt använder (se funktionslistan ovan), det regionala totalpriset efter skatter (Subgers true-price tracker for Feeld Majestic stämmer av det angivna priset med den faktiska förnyelsekostnaden), och trovärdigheten i operatörens roadmap för 2025-2026. Väg dessa samman snarare än att bara förlita dig på det angivna priset.
Hur kan jag spåra prisändringar för Feeld Majestic?
Subgers renewal tracker for Feeld Majestic registrerar ändringar i listpriset plus kampanjankare över tid. Kombinera det med deals page för aktuella rabattkoder och promo codes page för kombinerbara besparingar vid registrering.
Kom igång med Feeld Majestic
Bekräfta det aktuella priset på operatörens webbplats (se aktuell regional prissättning på operatörens webbplats), välj den nivå som matchar dina behov (Gratis nivå, Premium-abonnemang är de vanligaste startpunkterna), och kontrollera Subgers deals page for Feeld Majestic för kampanjankare innan du slutför köpet. Spåra abonnemangets verkliga förnyelsekostnad med true-price tracker när du har registrerat dig.
Relaterade Subger-guider
Priser
Månadsplan
från 15,99 US$ (≈ 155,42 kr)
/månad
Årlig motsvarighet
från 191,88 US$
/år
| Regionala priser | Majestic Monthly | Majestic 3-Month |
|---|---|---|
| 🇬🇧United KingdomGBP | 19,99 GBP≈ 257,05 kr | — |
| 🇺🇸United StatesUSD | 23,99 US$≈ 233,18 kr | 15,99 US$≈ 155,42 kr |
Priser omräknade till aktuell växelkurs
Källor
Subger är inte anslutet till, godkänt av eller kopplat till Feeld Majestic eller dess moderbolag. Alla varumärken, tjänstemärken och logotyper tillhör sina respektive ägare. Informationen på denna sida tillhandahålls endast i informations- och jämförelsesyfte. Priser och abonnemangsdetaljer kommer från offentligt tillgänglig information och kanske inte återspeglar aktuella erbjudanden — vänligen verifiera med den officiella leverantören. Om du representerar denna tjänst och anser att någon information är felaktig, kontakta oss på info@subger.com.
Liknande tjänster
Håll koll på alla dina abonnemang på ett ställe
Subger hjälper dig hantera abonnemang, hitta erbjudanden och få notiser om prisförändringar för 1 000+ tjänster.
Prova Subger gratis#advertisement: Vissa länkar på den här sidan kan vara affiliatelänkar. Om du genomför ett köp via dessa länkar kan Subger tjäna en liten provision utan extra kostnad för dig. Detta hjälper oss att hålla webbplatsen gratis och fortsätta tillhandahålla korrekt prenumerationsinformation. Vi rekommenderar endast tjänster som vi anser ger ett verkligt värde.