CircleK MILE Premium — Áttekintés és árak
A CircleK MILE Premium egy EV Charging szolgáltatás, amelynek csomagjai 9,99 USD/hó-tól kezdődnek. Böngéssze az árcsomagokat, az elérhető kedvezményeket és az alternatívákat alább.
Frissítve: 2026. június
A(z) CircleK MILE Premium szolgáltatásról
CircleK MILE Premium
A CircleK MILE Premium egy elektromos jármű töltési termék, amelyet a Circle K (Alimentation Couche-Tard) MILE Premium elektromos töltési programja üzemeltet. Ez a 2026-os áttekintés tárgyalja az üzemeltető hátterét, az aktuális szintlétra és a gyakorlati döntési pontokat az előfizetés előtt. A szolgáltatás az elektromos jármű töltési kategóriában helyezkedik el regionális és globális alternatívákkal szemben, és a döntés általában a funkciók keverékén, a regionális elérhetőségen és a megújítási gazdaságosságon múlik, nem csupán a főcím áron.
Gyors tények
- Üzemeltető: Circle K (Alimentation Couche-Tard) MILE Premium elektromos töltési program
- Székhely: Laval, Quebec, Kanada (Couche-Tard központ)
- Tőzsdén jegyzett státusz: az Alimentation Couche-Tard Inc. (TSX: ATD) része
- Alapítva: 2020-as évek (Circle K MILE elektromos jármű töltési bevezetés Norvégiában, Svédországban, Dániában)
- Kategória: elektromos jármű töltés
- Jelenlegi szintek: Fizetés használat szerint / Havi előfizetés / Éves / üzleti csomag
- Alapár (2026): MILE Premium előfizetés körülbelül 10-25 EUR/hó kedvezményes díjakért a Circle K töltőhálózatán
Mi az a CircleK MILE Premium?
A CircleK MILE Premium egy elektromos jármű töltési előfizetés, amely az alkalmankénti költségeket kiszámítható, rendszeres díjra váltja, miközben barangolási hozzáférést biztosít az üzemeltető hálózatához. Termékszerkezete magában foglalja az alkalmazáson belüli töltőkeresést és az élő elérhetőséget, valamint a munkamenet aktiválását alkalmazáson vagy RFID kártyán keresztül, a rendszeres előfizetést pedig az üzemeltető közvetlen számlázásán vagy az App Store / Google Play / partner számlázási felületein keresztül fizetik. Az ügyfelek a használati profiljuknak megfelelő szintet vásárolnak; a belépő szint alkalmas a termék tesztelésére, a magasabb szintek pedig olyan funkciókat adnak hozzá, mint az előfizetéses árképzés kWh-ra vagy alkalmankénti használatra.
Miért válassza a CircleK MILE Premium-ot?
Üzemeltető és ökoszisztéma kontextus
A CircleK MILE Premium-ot a Circle K (Alimentation Couche-Tard) MILE Premium elektromos töltési programja üzemelteti Laval-ból, Quebec-ből, Kanadából (Couche-Tard központ), amelyet a 2020-as években alapítottak (Circle K MILE elektromos jármű töltési bevezetés Norvégiában, Svédországban, Dániában). Ez azért fontos, mert az elektromos jármű töltési kategória egyre inkább konszolidálódik, és az üzemeltető tulajdonosi struktúrája (nyilvános vs. magán, anyavállalat, szabályozási lábnyom) alakítja, hogy milyen agresszíven támogatott a termék, és milyen stabilak maradnak az előfizetési feltételek többéves megújítások során.
Csomagszerkezet és árképzési szintek
A szintlétra a szolgáltatás tesztelésére szolgáló Fizetés használat szerint, a mindennapi használatra szolgáló Havi előfizetés, valamint az energiafelhasználóknak vagy háztartásoknak szánt Éves / üzleti csomag között oszlik meg. Alapár 2026-ra: MILE Premium előfizetés körülbelül 10-25 EUR/hó kedvezményes díjakért a Circle K töltőhálózatán. Tekintse meg a Subger valós árkövetőjét a CircleK MILE Premium-hoz az adók és az árfolyam-átváltás utáni teljes költségekért.
Elektromos jármű töltési funkciók és lefedettség
A fő funkciókon túl a CircleK MILE Premium 2025-2026-os megkülönböztető jegye a 2024-2025-ös Circle K MILE kiterjesztése Északi- és Nyugat-Európára, nagy sebességű DC töltőkkel a Circle K benzinkutakon. Ez hiteles ütemtervet ad az előfizetésnek az előttünk álló évre, és megkülönbözteti azokat az üzemeltetőket, amelyek autopilot módban futtatják elektromos jármű töltési katalógusukat.
A CircleK MILE Premium 2026-ban fontos funkciói
Az aktuális funkciók kiemelései:
- Alkalmazáson belüli töltőkeresés és élő elérhetőség
- Munkamenet aktiválása alkalmazáson vagy RFID kártyán keresztül
- Előfizetéses árképzés kWh-ra vagy alkalmankénti használatra
- Útvonaltervezés töltőmegállókkal
- Több töltőhálózat barangolása
- Ügyfélszolgálati forródrót és alkalmazáson belüli csevegés
A vásárlóknak ezt a listát alapvetőnek kell tekinteniük a CircleK MILE Premium esetében az elektromos jármű töltési kategóriában – ellenőrizze a specifikus funkciók elérhetőségét az Ön régiójában az üzemeltető webhelyén, mivel egyes funkciók és szintnevek országonként eltérhetnek.
CircleK MILE Premium árak 2026-ban
Referenciaárak a CircleK MILE Premium-hoz 2026-ban: MILE Premium előfizetés körülbelül 10-25 EUR/hó kedvezményes díjakért a Circle K töltőhálózatán. A szintlétra általában így néz ki:
| Szint | Legjobb | Referenciaár (2026) |
|---|---|---|
| Fizetés használat szerint | Alkalmi vezetők | Ingyenes vagy próba |
| Havi előfizetés | Havi előfizetők | MILE Premium előfizetés körülbelül 10-25 EUR/hó kedvezményes díjakért a Circle K töltőhálózatán |
| Éves / üzleti csomag | Éves / üzleti csomag ügyfelek | Lásd az élő árakat az üzemeltető webhelyén |
A Subger a nyilvános árat a tényleges teljes költséggel párosítja (adó, árfolyam-átváltás, promóciós első időszaki alapárak, amelyek megújuláskor emelkednek):
| Subger eszköz | Mit mutat |
|---|---|
| Valós árkövető | Listaár-változások plusz történelmi promóciós alapárak |
| Akciós oldal | Aktív kedvezmények és korlátozott idejű ajánlatok |
| Promóciós kódok | Összevonható kódok új és meglévő előfizetőknek |
| Lemondási útmutató | Lépésről lépésre történő megszüntetés számlázási felület szerint |
CircleK MILE Premium alkalmazások és platformtámogatás
| Felület | Státusz |
|---|---|
| iOS / Android | Igen |
| Webes fiókportál | Igen |
| E-mail és SMS értesítések | Igen |
| Alkalmazáson belüli csevegés vagy forródrót | Igen |
| Apple Wallet / Google Wallet | Amennyiben alkalmazható |
| Ügyfélszolgálati e-mail | Igen |
A CircleK MILE Premium felületének elérhetősége régiónként és szintenként változhat – az előfizetés előtt ellenőrizze az aktuális alkalmazás elérhetőségét és a támogatott eszközöket az üzemeltető webhelyén.
Kinek ajánlott a CircleK MILE Premium
A CircleK MILE Premium valószínűleg a következő vásárlóknak lesz jó választás:
- Elektromos járművezetők, akik az üzemeltető hálózatán történő gyakori töltéssel amortizálni tudják a havi előfizetést – a termék fő célközönsége.
- A kategóriafókuszú előfizető, aki kifejezetten alkalmazáson belüli töltőkeresést és élő elérhetőséget szeretne egy elektromos jármű töltési üzemeltetőtől, nem pedig egy általános platformtól.
- A háztartási előfizető, aki értékeli a szintlétra (Fizetés használat szerint / Havi előfizetés / Éves / üzleti csomag) és hajlandó fizetni az alkalmazáson vagy RFID kártyán keresztüli munkamenet aktiválásáért.
- A többeszközös felhasználó, akinek alkalmazásokra van szüksége a fent felsorolt felületeken, valamint egy hiteles frissítési útvonalra, ahogy új eszközök kerülnek hozzáadásra.
- Az árérzékeny vásárló, aki szeretné nyomon követni a promóciós alapárakat a Subger valós árkövetőjén és akciós oldalán keresztül, mielőtt elkötelezné magát az éves számlázás mellett.
Gyakran ismételt kérdések
Mi az a CircleK MILE Premium és ki üzemelteti?
A CircleK MILE Premium egy elektromos jármű töltési termék, amelyet a Circle K (Alimentation Couche-Tard) MILE Premium elektromos töltési programja üzemeltet, amelynek székhelye Laval-ban, Quebec-ben, Kanadában található (Couche-Tard központ), és a 2020-as években alapították (Circle K MILE elektromos jármű töltési bevezetés Norvégiában, Svédországban, Dániában). Közvetlen előfizetésen keresztül értékesítik az üzemeltető webhelyén és alkalmazásaiban, a fizetéseket pedig az üzemeltető számlázási felületein keresztül dolgozzák fel.
Mennyibe kerül a CircleK MILE Premium 2026-ban?
Az aktuális szintek: Fizetés használat szerint, Havi előfizetés, Éves / üzleti csomag. Alap referenciaár 2026-ra: MILE Premium előfizetés körülbelül 10-25 EUR/hó kedvezményes díjakért a Circle K töltőhálózatán. Az előfizetés előtt ellenőrizze az aktuális regionális árat az üzemeltető webhelyén, mivel a promóciós ciklusok és az árfolyam-átváltás befolyásolhatja a teljes megújítási költséget.
Van ingyenes szint vagy ingyenes próbaverzió a CircleK MILE Premium-hoz?
Igen – a Fizetés használat szerint szint azonnali fizetési kötelezettség nélkül elérhető.
Hol érhető el a CircleK MILE Premium?
Az elérhetőség az üzemeltető engedélyezési és szolgáltatási lábnyomát követi, amelynek alapja Laval, Quebec, Kanada (Couche-Tard központ). Az előfizetés előtt ellenőrizze a regionális elérhetőséget a hivatalos webhelyen, különösen olyan termékek esetében, amelyek országspecifikus katalógussal vagy árképzési szabályokkal rendelkeznek.
Melyek a 2025-2026-os funkciók, amelyek jelenleg megkülönböztetik a CircleK MILE Premium-ot?
Az aktuális 2025-2026-os megkülönböztető jegy a 2024-2025-ös Circle K MILE kiterjesztése Északi- és Nyugat-Európára, nagy sebességű DC töltőkkel a Circle K benzinkutakon. A fő funkciókkal együtt ez konkrét jelzést ad a vásárlóknak arról, hogy az előfizetés aktívan fejlődik, nem pedig egy örökölt katalóguson alapul.
Mely eszközöket és platformokat támogat a CircleK MILE Premium?
A lefedettség a platformtáblázatban látható felületekre terjed ki. Az aktuális mobil-, web- és (ahol alkalmazható) Smart TV alkalmazások ajánlott módja a szolgáltatás igénybevételének; régebbi eszközök elavulhatnak a következő kiadásokban, ahogy az üzemeltető a mérnöki erőfeszítéseket a támogatott platformokra összpontosítja.
Hogyan mondhatom le a CircleK MILE Premium-ot?
A lemondás az adott felületen található fiók- vagy előfizetési beállításokon keresztül történik, ahol a csomagot vásárolta: az üzemeltető webhelyén a közvetlen előfizetések esetén, az App Store-ban vagy a Google Play-ben az alkalmazáson belüli vásárlások esetén, vagy a partner számlázási portálon a csomagolt előfizetések esetén. A Subger lemondási útmutatója a CircleK MILE Premium-hoz lépésről lépésre végigvezeti minden útvonalon.
Kínál a CircleK MILE Premium családi vagy több felhasználós csomagot?
A családi vagy több fiókos struktúrák a szinttől függenek. Az Éves / üzleti csomag szint gyakran támogatja a többprofilos vagy többeszközös támogatást; a belépő Fizetés használat szerint szint korlátozhatja az egyidejű használatot. Az éves számlázás mellett döntés előtt ellenőrizze a szintenkénti felhasználói limitet az élő árképzési oldalon.
Megéri a CircleK MILE Premium az elektromos jármű töltési alternatívákhoz képest?
Az érték három tényezőtől függ: az Ön által használt specifikus funkciók keveréke (lásd a fenti funkciólistát), a regionális ár adók után (a Subger valós árkövetője a CircleK MILE Premium-hoz összeveti a főcímet a tényleges teljes megújítási költséggel), és az üzemeltető 2025-2026-os ütemtervének hitelessége. A vásárlóknak ezeket együttesen kell mérlegelniük, ahelyett, hogy csak a főcímen alapulnának.
Hogyan követhetem nyomon a CircleK MILE Premium árának változásait?
A Subger megújítási követője a CircleK MILE Premium-hoz rögzíti a listaár-változásokat és a promóciós alapárakat az idő múlásával. Párosítsa az akciós oldallal az aktuális kedvezményes kódokért, és a promóciós kódok oldalával az összevonható megtakarításokért a regisztrációkor.
Kezdje el a CircleK MILE Premium használatát
Ellenőrizze az aktuális regionális árat az üzemeltető webhelyén (MILE Premium előfizetés körülbelül 10-25 EUR/hó kedvezményes díjakért a Circle K töltőhálózatán), válassza ki a használatának megfelelő szintet (a Fizetés használat szerint, Havi előfizetés a leggyakoribb kiindulópontok), és ellenőrizze a Subger akciós oldalát a CircleK MILE Premium-hoz a promóciós alapárakért a fizetés befejezése előtt. Kövesse nyomon az előfizetés valódi megújítási költségét a valós árkövetővel a regisztráció után.
Kapcsolódó Subger útmutatók
Árazás
Havi csomag
már 9,99 USD (≈ 3103,42 Ft)
/hó
Éves megfelelő
már 119,88 USD
/év
| Regionális árak | CircleK MILE Plus |
|---|---|
| 🇺🇸United StatesUSD | 19,99 USD≈ 6209,94 Ft |
Az árak az aktuális árfolyamon átszámítva
Források
A Subger nem áll kapcsolatban a(z) CircleK MILE Premium szolgáltatással vagy anyavállalatával, nem támogatja és nem kapcsolódik hozzá. Minden védjegy, szolgáltatási védjegy és logó a megfelelő tulajdonos tulajdona. Az oldalon található információk kizárólag tájékoztatási és összehasonlítási célokat szolgálnak. Az árak és az előfizetési terv részletei nyilvánosan elérhető forrásokból származnak, és nem feltétlenül tükrözik az aktuális ajánlatokat — kérjük, ellenőrizze a hivatalos szolgáltatónál. Ha Ön a szolgáltatás képviselője, és úgy véli, hogy bármely információ pontatlan, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk az info@subger.com címen.
Hasonló szolgáltatások
Kezeld összes előfizetésedet egy helyen
A Subger segít az előfizetések kezelésében, kedvezmények megtalálásában és az árváltozásokról való értesülésben 12,000+ szolgáltatás esetén.
Próbáld ki a Subgert ingyenTovábbi szolgáltatások
#advertisement: Az oldalon található egyes hivatkozások affiliate linkek lehetnek. Ha ezeken keresztül vásárol, a Subger kis jutalékot kaphat, az Ön számára felmerülő többletköltség nélkül. Ez segít fenntartani az ingyenes oldalt és az pontos előfizetési információk folyamatos biztosítását. Csak olyan szolgáltatásokat ajánlunk, amelyeket valóban hasznosnak tartunk.